Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig lehet húzni az erős...

Meddig lehet húzni az erős menstruációs vérzést,mi az ami már azonnali ellátást igényel?

Figyelt kérdés

Megvastagodott nyálkahártyára,elhúzódó erős vérzésre kaptam 3 doboz norcolutot. 10 napig szedni kell, 16 napig nem, újból 10 napig igen, stb..

Múlt vasárnap telt le az első 10 nap, csütörtökön meg is jött, de péntek óta olyan brutális, hogy nem tudok tőle létezni sem.Óránként-kétóránként tampon csere, rengeteg vér és hatalmas darabokban válik le a cucc.. Most konkrétan a wcről sem bírok leszállni, folyamatosan "jön" valami.

Kaptam ergam cseppet és exacylt, most reggel kezdtem el szedni mert már nem bírtam tovább.

Úgy érzem nincs semmi energiám és szédelgek is. Nyilván alig aludtam de ebbe benne lehet már a vérveszteség is.

Hosszúhétvége lévén kedden jutnék csak orvoshoz. Vagy ezzel már be kéne mennem a kórházba?

Annyira tanácstalan vagyok, hogy mit tegyek, hátha járt már más is így... Nem akarom hogy odamegyek, aztán elküldenek...



2022. jún. 5. 08:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Arra is figyelj hogy igyál sokaz.

Szerintem hívd fel a kórházat vagy az ügyeletet.

2022. jún. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire rossz a helyzet, akkor már érdemes egy próbát tenni a területi nőgyógyászati ügyeleten.
2022. jún. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

Tényleg igyál sokat, vizet vagy vmi könnyedebb teát.

Lehet a gyógyszerek sem tesznek jót, vmi mellékhatás?

2022. jún. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Tampon helyett miért nem éjszakai betétet használsz vagy Tena lady-t?
2022. jún. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Egyelőre most kicsit javult a helyzet, úgyhogy még kivárok, hátha végre fokozatosan csillapodik.

Azért nem betétet használok, mert baromi nagy darabok távoznak, a betétnek esélye se lenne...

2022. jún. 5. 10:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia mi történt megoldódott? Nekem is nagyon ömlik ma. A 3 ok napom, ebben nem lehet evérezni?
2022. dec. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szia! Sajnos azóta is többször volt erős vérzésem, úgyhogy megkapartak. Ha holnap is nagyon vérzel menj orvoshoz!!

Kitartás

2022. dec. 26. 17:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia és az megoldotta?
2022. dec. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem tudom, most december közepén volt a kaparás. De valószínűleg nem, sajnos hormonális probléma, hyperplasia..
2022. dec. 29. 19:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi történt veled azóta? Megoldodott a gond?
2023. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!