Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Élsportoló vagyok és a menzesz...

Élsportoló vagyok és a menzeszem 6 éve nem állt be, nőgyógyász szükséges?

Figyelt kérdés
Hasonló problémával írjatok!
2010. szept. 19. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
kéne
2010. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nekem még most sem állt be teljesen, vagyis mindig valami kizökkenti, pedig már 12 éve mentstruálok.

A nőgyógyászok azt mondták, hogy nem érdekes, amíg nincs más tünet. Régebben szettem fogamzásgátlót, mert az beállítja, de amikor abba hagytam felborult újra az egész.

A mostani nőgyógyászom meg nem híve a hormonális kezeléseknek.

23/L

2010. szept. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak hogy megnyugodj, hogy semmi probléma nincs (mióma, cysta). Ha minden rendben, és mégis zavar, gátol a kiszámíthatatlansága, fogamzásgátló helyre rakja. A verseny előtti megemelkedett stresszszint is okozhatja, ha késik, ill. kimarad, továbbá ha súlycsoportos a sportod, vagy tornázol- a sok diéta miatt. Legtöbbször azonban semmi sincs mögötte, csak a te tested így működik.

Ha az átlagosnál sűrűbben jelentkezik, vagy tovább tart, akkor mindenképpen doki. (14év élsport, ugyan ilyen gond)

2010. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok és a mai napig nem állt be,kivéve ha gyógyszert szedek...
2010. szept. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!