Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalmas mellek, duzzadt a...

Fájdalmas mellek, duzzadt a mellek közti rész. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Pár napja fájnak a melleim folyamatosan, hol jobban, hol kevésbé, és a melleim közti rész, illetve picit lejjebb meg van duzzadva. Váladékozás nincs. Tapasztalt már más is ilyet? Mi lehet ez?

Július 19-re kaptam időpontot mammográfiára, háziorvoshoz pedig csak jövő héten tudok menni.



2022. júl. 1. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szíveddel, véralvadással nem voltak problémáid?
2022. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Május végén még rendben volt az EKG-m, különösebb gondom soha nem volt vele, illetve arról sem tudok, hogy a véralvadással lenne.
2022. júl. 1. 22:19
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha már ilyet kérdezel, akkor érdemes lett volna megírni a korodat, hogy lehetsz-e elvileg terhes, mikor menstruáltál, stb.
2022. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, 100%, hogy nem vagyok terhes és 6 napja múlt el a menstruációm.
2022. júl. 1. 22:22
 5/16 anonim ***** válasza:
Nincs ötletem. Ha felhívod az ügyeletet, biztosan letolnak, hogy több napos problémával mit akarsz, de én a helyedben csak megkérdezném őket, hogy ez mi lehet.
2022. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%

20 évesen miért mész mammográfiára?


Ha az ügyelet letol, akkor tök igaza van, ez nem olyan probléma, amivel ügyeletre kell menni.


Egyébként pl. lehet az az oka, hogy nő a melled - 20 évesen még lehetséges.

2022. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a meleg és az hogy a menstruációd nemrég múlt el. Ilyenkor a szövetek megduzzadnak.

Persze ha nem múlik, nézesd meg.

2022. júl. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Oltás?
2022. júl. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#6-os, azt hiszem 45 éves kor alatt nem csinálnak hagyományos mammográfiát, csak nagyon indokolt esetben. Viszont ultrahangot pl. igen, és ez is a mammográfiához tartozik. Szóval hiába csak ultrahangot fognak nekem csinálni, ettől függetlenül a mammográfiára kellett időpontot kérnem.


#8-as 2 db Sinopharmot kaptam, viszont már több mint egy éve adták be a másodikat. Tavaly május vége körül.

2022. júl. 2. 08:59
 10/16 anonim ***** válasza:

De az ultrahangra a nőgyógyászod utalt be?

Vagy a tünetek alapján magad kértél időpontot?

2022. júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!