Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség alatt hüvely fertőzés?

Terhesség alatt hüvely fertőzés?

Figyelt kérdés

Bugyi nélkül egyébként nem viszket és csak a szeméremdombom viszket. Illetve most szőrös és szőrösen amúgyis viszketni szokott. Csak ez a folyás ami nyugtalanító.

Illetve sárgás folyásom van, de ez szokott amúgyis lenni anno nem tudom így.

Még csak 3,5 hetes szóval nagyon fejletlen nem szeretném ha emiatt baja lenne. Dokihoz 24.e után megyek de addig sok minden történik érdemes emiatt bemenni előbb?


Tapasztalatok?


2022. júl. 12. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
3,5 hetes terhesség nem létezik. Terhességet utolsó menstruációtól számolunk, amikor pozitív a teszt már 4+ hetes. Ha még magad sem tudod eldönteni, hogy van -e egyáltalán bajod bőven ráér az orvos 2 hét múlva is. Ahhoz súlyos régóta fennálló fertőzésnek kellene lennie, hogy bármi baj legyen, és akkor leginkább be sem következne a fogantatás. A terhesség meg eleve hajlamosít a fertőzésekre, van akit állandóan kezelnek miatta, mégsem lesz baja a babának, és fel sem merül a vetélés kockázata.
2022. júl. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ma kaptam egyből időpontot dokihoz. Kicsit feszült vagyok. Legalább akkor így ez le lesz tudva. És akkor következőleg pedig két hét múlva jövök hogy megvizsgálja, hogy rendben van e a magzat, embrió vagy nem is tudom. Igen jól írod 4 hetes.
2022. júl. 12. 19:14
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Kezeletlen fertozestol lehet baj, igen, ugyhogy menj el orvoshoz. Jelezd, hogy most lett pozitiv a teszted, aztan a tobbit majd az orvos mondja.

Bajod attol nem lesz, hogyha esetleg nincs fertozesed, de megvizsgal.

2022. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megvizsgált, kaptam rá kúpot. Meg megnézte ultrahanggal, bár szerintem semmi értelme nem volt hiszen még csak a 4. Hét ilyenkor még nagyon picike a dolog. Ráért volna 2 héttel később. De legalább már tudom hogy ténylegesen ott van a pici helye. A petezsákban a magzat. Még el is sírtam magam. :') csak maradjon is a helyén egészségesen.
2022. júl. 12. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:
3,4 de 4 hetes terhesség SEM létezik. Legalább olvasnál utána, mielőtt kamuzol.
2022. júl. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még jó hogy a kérdésre válaszolsz. Szerintem semmi bajod nem lesz abból hogy ezt írtam.
2022. júl. 13. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!