Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék, mert erre...

Mit tehetnék, mert erre rámegy a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Másfél hete itthon van betegállományban újra. Év elején nem dolgozott kb 5hetet. Folyamatosan egyik betegségből ki a másikba be.

Már rég nem mondok semmit az én dolgaimrol, nem terhelem vele, de az egész kapcsolat róla szól, sőt szüleim is csak segítenek.


Semmi másról nem szól a kapcsolatunk mint izzítjuk a szülőket ismerőseimet h nincs e vlmi doki akit tudnának mert most ez a baja, most az a baja.


Már egy csomó vér, vizelet, ultrahang vizsgálat megvolt de ezek szerint nincs baj.

De hál istennek nem fekvő beteg, nincsenek nagy fájdalmai. Fejfájás, gyengeség, kicsi hőemelkedés, torok v hasfájás stb. Volt januárban kezdődő májgyulladás, rt ráment a mirigyeire, meg kb 1éve kiderült h inzulinrezisztens.


Semmit nem csinál itthon sem. Ki se jön a levegőre, alszik tvzik eszik egy kicsit. Még a szemetet is lusta kivinni. 5 6 napig a pizsamát se vette le..



Nem tudom mit tehetnék..


2022. aug. 2. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis gyakorlatilag kiskirályfit játszik olyan bajokkal, amik azért nem tesznek hónapokra tevőképtelenné egy embert. És még igénytelen is. Nem depressziós véletlenül? Mert akkor szokták így elhagyni magukat az emberek, már ha korábban nem ilyen volt. Ha depressziós, akkor esetleg annak a kezeltetésével javulhat a dolog, de neki is akarnia kell, meg a családnak is segíteni (az nem segítség, hogy mindent ráhagynak).

Ezt úgy mondom, hogy én is beteg vagyok sajnos már egy jó ideje (IR, pajzsmirigy-alulműködés és gerincbetegség), de emellett dolgozom, és a házimunkából is kiveszem a részem, amennyire bírom. És emellett is tök lelkifurdalásom van, hogy nem tudok eleget csinálni.

2022. aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ráment a házasságom a párom dolgaira. Nomeg az egészségem, az egzisztenciám is és a kapcsolataim egy része is. Aztán a saját jól felfogott érdekemben eljöttem és azóta is próbálok valahogy regenerálódni. Ha rám hallgatsz, szállj ki minél hamarabb, mindegy, hogy ki mit gondol, hogy ott hagytad szegényt "betegen".
2022. aug. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha végre szakítanátok?

Te ide jársz minden héten panaszkodni róla, hidd el, ha végre megszabadulna tőled olyan egészséges lenne, mint a makk. Tegyél jót vele, mindkettőtöknek megváltás lesz!

2022. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd már ott, te szerencsétlen.
2022. aug. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!