Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, mi mit használtok...

Lányok, mi mit használtok mensihez, mitől függ illetve hogyan kezelitek az alábbi helyzeteket?

Figyelt kérdés

Srácként őszintén kíváncsiságból kérdezem, vajon szerintetek mitől függ hogy valaki éppen betétet, tampont, vagy mit használ? Erősségtől? Mi dönti el mi jön be valakinek? :D

Ti konkrétan mit használtok, meg milyen lányos piperéket ilyen téren? Milyen gyakran kell cserélni? Amikor megvan akkor tényleg arra félretett alsóneműt használtok? Hogyan kezelitek ha strandidőben jön meg? Csak úgy kíváncsiságból kérdezem :D 26F



2022. aug. 12. 14:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Tampont használok, mert ezzel soha nem áztam át (szűz koromban használtam betétet, de mindig félrecsúszott és véres lett a nadrágom, ágyneműm, plusz azzal mindig éreztem, mikor éppen folyt belőlem a vér pl. tüsszentésnél, nagyon kellemetlen és undorító érzés :D), nekem ez kényelmes és praktikus.


Hogy milyen gyakran kell cserélni, az attól függ, hogy mennyire erősen van meg, de 6-8 óránál tovább nem ajánlott bent tartani, 12 óra után akár toxikus sokk szindrómát is lehet kapni, erre nagyon kell figyelni. Ha erősen van meg az első 2 napon, akkor 2-3 óránként kell cserélnem. Onnan tudom, hogy megtelt, hogy olyan érzésem van, mintha egy buborék jönne ki a hüvelyemből, viccesen hangzik, de tényleg ilyet szoktam érezni🤣


Nincs külön mensis alsóneműm, de ilyenkor inkább a sötét színű bugyijaimat hordom.

2022. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
15%
Egyes lányok itt szégyenlhetnék magukat!!! Egyből fétissel csúfoljátok az értelmesen kérdező, normális srácot is! Közben meg halvány gőzük sincs egyeseknek a saját női testükről, csinálják egyik hülyeséget a másik után, kezdve a hülye borotválástól a felelőtlen alkalmi szexen át a dildózásig. Mégis, lányok! Létezik egyáltalán BÁRMILYEN normális hangnem, amiben egy értelmes srác itt kérdezhet úgy, hogy NEM hurrogjátok le és csúfoljátok le mindenféle hülye fétisesnek??? Szégyenlhetik itt egyesek magukat! Férfi vagyok, felnőtt.
2022. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Azzal egyet értek, hogy nem feltétlenül fétises a kérdező -

ezért is adtam rendes választ .

De azt majd eldönti mindenki maga, hogy borotválkozik-e, és ha igen hol és hol nem. Ahogyan az alkalmi kapcsolathoz sem fogja senki az engedélyed kérni. Ha élvezi, csinálja. Nemár, hogy még mindig ott tartunk, hogy ha egy lány lefejszik három pasival, akkor ribi, ha meg egy csávó megdugja a fél falut, akkor menő. Ahogyan szerintem azt is mindenki el tudja dönteni, hogy akarja-e dildóval kényeztetni magát/a párja őt/ő a párját.

Amúgy meg mi köze ezeknek a menstruációhoz??

2022. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
22 ha felnőtt férfi vagy, akkor qrva gyorsan menj el valami nagyon neves pszichiáterhez, mert nagy szükséged lenne rá.
2022. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
91%

Felnőtt férfi biztosan a betétes témában olvasgat… Nem túl valószínű. Egyébként meg pont hogy a pasik várják el a borotválkozást.

Lefeküdni meg mindenki azzal fekszik le, akivel akar. Minél több tapasztalatot szerez valaki, annál jobban el tudja dönteni később, hogy milyen embert is akar társnak maga mellé.

2022. aug. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!