Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a tunetek mennyire...

Ezek a tunetek mennyire utalhatnak rak gyanura?

Figyelt kérdés

Kozel egy eve hagytam abba a fogamzasgatlo szedeset, kb 3 ev utan.

Azota nem akar beallni a menzeszem.

Az elejen volt, hogy egy honap kimaradt, de egy ideje inkabb tobbszor jon meg a kelletenel… Kb fel eve 2 hetente megjon, most perpill mar egy het utan jott meg ujra, es nagyon felek.

Tudom, hogy hulye vagyok, hogy eddig nem mentem dokihoz ezzel, de az igazsag az, hogy kulfoldon dolgozom es nem igazan jutok el dokihoz, es kulonben is rairtam a rengeteg stressz szamlajara, de most mar van idopontom, egy het mulva megyek, es nagyon felek…

Emellett az elmult honapokban nagyon pattanasos vagyok, jobban mint azelott.

A menzeszt megelozoen sokszor van barnasabb folyasom, es elegge erosen szokott fajni a hasam es a derekam azt megelozo 1-2 napban es az elso napjan. Etvagytalan vagyok, nagyon stresszes az eletem, faradekony vagyok es nem tudok hizni. A hajam kozepes mertekben hullik, neha jobban eszreveszem, neha kevesbe feltuno.

Szexualis eletet kb 3 havonta elek parommal, nem nagy az etvagyunk, es nem valtogatom a partnereket.

Mostansag egyre tobbszor szenvedek ajakherpesszel is, amiben sajnos azelott is volt reszem, de egy ideje elmult ezelott az idoszak elott, es sokszor a menzesz idejen jon ki.

Nagyon felek, es remenykedem benne, hogy “csak” valami hormonproblema lesz ez…

Valaki, aki volt mar hasonlo helyzetben, leirna a tapasztalatait?



#hormon #daganat #Nogyogyaszati problemak
2022. dec. 4. 15:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Neeem, azert az utleveleinket nem vettek el, bar igaz, nekunk meg az sincs, csak a szemelyink… 😅 Amugy Hollandiaban vagyunk, ami sajnos hirhedt a sz@rr@go munkakozvetitoirol… Sajnos, ha nincs sajat albid vagy valami lakasod, akkor eselytelen, hogy direkt szerzodesed legyen barmilyen itteni ceggel, igy maradnak ezek a kozvetitok… Akik ugye beleragasztanak egy toluk fuggo viszonyba, mert ok adnak szallast, munkat ok inteznek, fuvart, stb… Csak amikor baj van, nem igazan akarnak segiteni…
2022. dec. 4. 17:01
 12/18 A kérdező kommentje:
Am en 24 vagyok, parom meg 29.
2022. dec. 4. 17:02
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Magyar munkaközvetítő cég?


Ez itthon totál törvénytelen lenne...

2022. dec. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem magyarok, azok meg ennel is undoritobban toljak… Ezek “csak” torokok… 😅
2022. dec. 5. 05:20
 15/18 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy mar egy hete verzek… A kezdete elott egy hettel mult el az elozo ugyebar, es elegge felek…
2022. dec. 8. 08:12
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Bakker.. verd mar ki a balhét és menj dokihoz!
2022. dec. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Holnap megyek haza MOra, jovo keddre van idopontom dokihoz, elotte semmikepp sem tudok mar mit csinalni sajnos…
2022. dec. 8. 09:11
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Hormonzavar és vérszgénység. Az ellőbbitől jön meg 2 hetente, az utóbbitól meg hullik a hajad, nincs étvágyad, fáradt vagy, herpesz kijön, stb.


Megoldás: háziorvos teljes vérkép +pajzsmirigy +vas is legyen benne; valamint nőgyógyász teljeskörű vizsgálat + hormonok

2022. dec. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!