Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késhet a menzeszem...

Miért késhet a menzeszem fogamzásgátló tabi abbahagyása után?

Figyelt kérdés
Novemberben szedtem ki az utolsó levelet és akkor pár nap késéssel meg is jött utána. Decemberben is szintén pár nap késéssel de megjött és most meg januárban már késik 1 hetet. Úgy érzem bármikor megjöhet és megvannak a jelek is ahogy mindig voltak eddig, de mégsem jön semmi. Nem hiszem, hogy terhes lennék mivel mostanság nem volt gyakori a szex és akkor is védekeztünk és odafigyeltünk. De sok helyen olvastam, hogy elég gyakori ez a késés dolog.

#menzesz #Fogamzsásgátló
2023. jan. 17. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Akár fél év is lehet, míg a szervezet normalizálódik. Nyugi, minden rendben van nálad.
2023. jan. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
Nekem 1,5 éven keresztül jött meg össze-vissza, mire beállt. :(
2023. jan. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
En 1 evig 2 havonta menstrualtam, miutan abbahagytam. Volt, hogy azt is csak gyogyszeresen sikerult meghozni. Aztan elmult, 1 ev utan rendszeres, 28 napos ciklusom lett.
2023. jan. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!