Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi oldhatná meg a hüvelyi...

Mi oldhatná meg a hüvelyi irritációmat?

Figyelt kérdés
1 éve küzdök vele. Volt tenyésztési ami negatív lett. A rákszűrésem eredménye gyulladás és vegyes hüvelyflóra lett. Használtam Micovagot,Lactofeelt, Gynopholiust,Pevarylt,Fluomizin,Lactinellet és semmi nem használ. Elmúlik majd pár nap múlva újra érzem az égő érzést. Aki járt már ilyen cipőben mi oldotta meg a problémát? Köszi előre is.

2023. jan. 28. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
En teljes std szurest kertem magamra es a partneremre is + vizelettenyesztes urulogus reven. kiderult paromnak volt vmi izeje arra kaptunk kezelest es colira meg en antibiotikumot utana se huvelyirrotaciom nem volt se hugyuti fertozes
2023. jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Klion d100 hüvelytabletta. Ez széleskörűen megöli a problémát okozó dolgokat. Vagy azóta jobban vagy?
2023. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mivel a tenyésztés teljesen negatív, ezért a doki nem ír fel semmilyen kúpot vagy gyógyszert. Most 1 hete már tünet mentes vagyok,de máskor is volt ez már így szóval nem kiabálom el.
2023. márc. 10. 19:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem tenyésztés nélkül is felírta 2 doki is. Én is szoktam úgy lenni, hogy pl 1 hétig nem érzem, aztán megint. Volt hogy hónapokig ez ment. Azért volt elvileg mert nem megfelelően lett kiírtva és akkor folyton és folyton fellàngol, visszaszaporodik. Azért kell egy erősebb irtás, amire jó a Klion d100. Utána pedig hüvelyflóra visszaállítás. Magukba a ph helyreállítók kevesek h megoldják a problémát, azért kell előtte helyi antibio.
2023. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Teljesen elvagyok keseredve. Megint visszatért. Ez megy 1 éve. Sose lesz ennek vége...

Nem tudom már hova és kihez forduljak.

2023. márc. 13. 06:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Átérzem mert én is így voltam, a Klion d100-ig. De ebből fontos hogy a hüvelytabletta verzió legyen, ne a szájon át szedhető. Mert a szájon át szedhető előhozza a gombát, ami mellé Micovag is kéne... Viszont a hüvelyi az a gombát is irtja, széles sprektrumú. Menj egy másik orvoshoz sztem, aki felírja, mert a vény nélküliekkel ilyen esetben nem sokra menni sajna.
2023. márc. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi,de már írtam korábban hogy 3 kenet vételem is negatív,így felesleges ilyen szereket használnom. Egyébként már kaptam gombára és baktériumra is kúpot és szájon át szedhető gyógyszert is. Egyik se használt. Úgy gondolom a probléma máshol keresendő, de nem tudom hol induljak el. Tönkre teszi ez a dolog már az életem..
2023. márc. 14. 06:21
 8/12 anonim ***** válasza:

Hogyan lenne felesleges, ha ugyanúgy visszajön a probléma? Azért jön vissza, mert nem lett kiírtva rendesen és visszaszaporodik! Ahhoz antibiotikum kell, azt meg nem használtál eddig. Nekem is negatív volt minden leletem amúgy. Ami még visszatérő fertőzést okozhat, az a méhszájseb. Azt csak kolposzkópos vizsgálattal látja a doki.

Vagy amúgy mit gondolsz, hol máshol keresendő a probléma? Az életmóddal megelőzni lehet a dolgokat, de előtte a meglévőket ki kell irtani, hogy a jó flóra újra tudjon épülni.

2023. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mivel negatív a lelet nem ír fel semmit a doki.Amit eddig felirt az sem használt semmit. A használat alatt sem javult. Köszi az eddigi hozzászólásokat.
2023. márc. 14. 17:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Keress másik dokit, aki meg is gyógyít!
2023. márc. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!