Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi oldhatná meg a hüvelyi...

Mi oldhatná meg a hüvelyi irritációmat?

Figyelt kérdés
1 éve küzdök vele. Volt tenyésztési ami negatív lett. A rákszűrésem eredménye gyulladás és vegyes hüvelyflóra lett. Használtam Micovagot,Lactofeelt, Gynopholiust,Pevarylt,Fluomizin,Lactinellet és semmi nem használ. Elmúlik majd pár nap múlva újra érzem az égő érzést. Aki járt már ilyen cipőben mi oldotta meg a problémát? Köszi előre is.

2023. jan. 28. 16:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ezek azért nem használtak, amiket írtál, mert:

-Lactofeel, Gynophilus, Lactinelle- ezek csak ph helyreállítók!! Ezek nem hoznak helyre egy fertőzést magukba! Micovag szintén nem, mert a gomba TÜNETEINEK ENYHÍTÉSÉRE van csak, más gyógyszer mellé.

Egyedül a Fluomizin ami segíthetett volna, de kevésnek bizonyult, azért kellett volna hüvelyi antibio.

2023. márc. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Magán dokinál voltam többnél is..

Legutóbb azt mondta használjak lactofeelt. Mondtam már használtam. Akkor használjak lactinelle-t ,mondom azt is használtam. Erre mondott egy 3.variációt. Ez a magyar egészségügy...találgatni aztán valami hátha jó lesz...elegem van.

2023. márc. 14. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!