Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 34 évesen milyen nevű fogamzás...

34 évesen milyen nevű fogamzásgátló tablettát szedtek?

Figyelt kérdés

34 leszek júniusban ,

Kisebb ~nagyobb szünetekkel 18 éves koromtól Lindynette fogamzásgátlót szedek

Soha semmi probléma nem volt vele, most sincs

Viszont a betegtajekoztaton az van, hogy 30 éves kor felett, vmiert ^nem jó * ezt használni

Elmentem az sztkba nőgyógyászhoz hogy tényleg kell e váltani, aki felirt egy olyan tanít, amitől NEM MENSTRUALOK

mondtam neki hogy én ilyen bogyót nem szeretnék szedni, mire közölte, hogy jó , akkor mondjam meg hogy milyen bogyót szeretnék szedni, és ő felirja (???????????)

Szóval tapasztalatokra lennék kíváncsi, 33 -34 évesen milyen fogamzásgátlót szedték?

Jaaaaa, a háziorvosom szerint nyugodtan szedhetem a Lindynette t, továbbra is

??????????

🙂🙂🙂🙂🙂

Semmit sem értek, kérlek segítsetek

❤️



#Fogamzásgátló tabletta 30 felett
2023. febr. 8. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem dohányzol, nincs trombózishajlamod (pl. Leiden mutáció) és nincs alvadási paraméterben eltérés (pl. PI) akkor lehet a kombinált tablettát (pl. a Lindynette) 35, egyesek szerint akár 40 éves korig is szedni.

Ha igen, akkor Slinda tbl. vagy Depo Provera injekció jöhet szóba.

2023. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

Hol ír olyat a fogamzásgátló tájékoztatója, hogy 30 éves kor felett nem jó?

Ugyan másold már be, mert biztos vagyok benne, hogy nem szerepel benne ilyen.

2023. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan szedheted. Ha nincs problémád vele, miért váltanál. Az összes kombinált fog. gátló elég hasonló, legalábbis trombózis kockázat szempontból. Az orvos csak progeszteront tartalmazó tablettát javasolt. Ha ez sem szimpatikus, nagyon más alternatíva nincs. Marad a spirál, óvszer, pesszárium, stb
2023. febr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Napi kb 10 szál cigit elszivok
2023. febr. 14. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!