Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek drága a betét és...

Szerintetek drága a betét és a tampon?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? Elfogadható az áruk, vagy túl drágák már?

2023. márc. 25. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Ha túl drága, akkor nem veszel? Az ára annyi, amennyi, ha szükséges, akkor megveszem, ennyi.
2023. márc. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Drága, főleg, ami márkás. Kihasználják a gyártók, hogy kénytelenek vagyunk megvenni.
2023. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Kelyhet használok. Így nem voltam tisztában a mostani árakkal. Rákerestem mennyibe kerülnek most ezek a termékek. Saccolva, 2000 Ft alatt azért ki lehet hozni a havi költséget, ami szerintem nem nagy tétel havi szinten. Viszont ha valakinek ez gondot okoz, amit teljesen el tudok képzelni, ne féljen többször használható terméket használni! Én kényelmesnek találom őket. Anyagilag megéri és egyáltalán nem ciki használni
2023. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Nyilván mint minden más, a tampon / betét is drágult, de muszáj megvenni.


Én mindig úgy spórolok vele, hogy akkor veszem amikor akciós, és a nagyobb kiszerelést. Múlthónapban a Rossmannban pl. a 42 db-os o.b Supert 1610 Ft-ért, a 64 db-os Normalt 1860 Ft-ért, a 32 db-os Super Plust 1140 Ft-ért vettem még, és volt még mellé -10% kedvezményem, és így vagy 4-5 hónapig nem kell vennem.

Kisboltokban is érdemes megnézni, sokszor 400 - 500 Ft a különbség.

2023. márc. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Drága , de nincs mit tenni. Nagyobb kiszerelések jobban megérik.
2023. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sok normális választ olvasok,nem értem, miért vannak lepontozva.

Nem olyan vészes az áruk, én is mindig nagyobb kiszerelésben veszem, mert úgy jobban megéri. Erős vérzésnél több fogy belőle, így akkor már tényleg többet kell rá kiadni. A DM saját márkás tampon és betét is elég jó minőségű és kedvezőbb az ára. A legjobban azonban az Always, Libress és OB márkákat szeretem.

2023. júl. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!