Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rokonoknál leszek nyáron....

Rokonoknál leszek nyáron. Mensi kérdést idegen helyen hogy intézitek?

Figyelt kérdés

Igazán távoli rokonok, még nem találkoztam velük csak szüleim ismerik őket. Birtokuk van és besegítek majd nekik a munkában. Háznál zöldséges-gyümölcsöst üzemeltetnek, délelőtt ott dolgozom majd.

Ráadásul a háznál nincs nő. :/

Mindig átázok, hogy oldjam meg a véres bugyi kimosását?

A házban többen vannak, közös a fürdő.


2023. ápr. 28. 17:19
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

...He?

Ha gyakrabban átázol, akkor gyakrabban kéne cserélni a betétet/tampont, vagy nagyobb kapacitásúra kéne váltani, erre még nem gondoltál? Nem normális, hogy inkább azt veszed alapnak, hogy a bugyidat mosogatod, minthogy ezt meglépd.

Másrészt, ezt félretéve, ha előfordul, hogy baleset, és mosni kell a bugyit: mi a kérdés? Közös a fürdő, de gondolom nem egyszerre használjátok mindahányan :) Kimosod a mosdókagylóban, a vér miatt ez amúgy is indokolt, mert mire mosógépbe jut, már nem menthető az alsónemű. Aztán kiakasztod valahová száradni. Ha van szobád, akár ott, de nyáron akár kint is lehet, ha van szárítókötél. Nem kell mások orrára kötni, hogy mit csinálsz.

Amúgy meg a "mensi kérdést" úgy intézem, mint otthon. Max én annyit csináltam, ha fiatalon idegen helyen voltam, hogy nem a sima kukába dobáltam ki a használt betétet, hanem wc papírba tekerve egy külön zacskóba, és max úgy a kukába. Ha megtehettem, hogy levittem a szemetet valahová gyakrabban, vagy kertes háznál volt kinti kuka, akkor meg oda vittem ki rögtön, mert ha bent kell hagyni benti kukában napokig, akkor hát kellemetlen szag lehet. Ezt leszámítva semmit nem csináltam sosem másképp.

2023. ápr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát én alapból a legnagyobb betétet használom, úgyhogy elég ritkán ázok át. Előtte általában fáj a fejem és görcsöl a hasam, úgyhogy mikor ezek a tünetek megjelennek már teszem is fel a betétet. Ha mégis átáznál akkor simán odamész a mosdókagylóhoz, kimosod, aztán szappanos szivaccsal áttörlöd a kagylót, akkor is ha nem látod véresnek, higiéniai okokból. Utána a szobádban terítsd ki a radiátorra. Ha nagyon durván vérzel, akkor elmehetsz nőgyógyászhoz, akár édesanyáddal is ha egyedül nem akarsz, lehet ír neked fogamzásgátlót.
2023. ápr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
23%
8-as, mert neki volt egy anyja aki megtanította. Honnan a csudából tudod hogy a kérdezőnek volt e segítsége? Nem mindenki jó helyre születik.
2023. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
0%
9*
2023. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
85%
Úristen ezt a mintát mondtam el a másik oldalon csak máshogyan. Erre mindenki lepontozott. 🤦
2023. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
75%
Mégis hány éves vagy hogy nem tudod a menstruációd normálisan kezelni? Olyan nő nincs aki mindig átázik. Annyi ész csak van ah már dolgozni mész máshoz hogy megfelelő betétet\tampont használj.. bár erős a gyanúm, hogy nem nő vagy, hanem tényleg a betét-fétises pasas.
2023. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim válasza:
91%
Minden szekcióban ehhez hasonló kérdések bukkantak ma fel.
2023. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
85%

A kerdezo szerintem olyan 12-13 ev korul lehet, ezert csinal belole ekkora ugyet.

Anno nekem is az lett volna, nyilvan felnott fejjel ez mar egyaltalan nem problema, szora se erdemes.


Kerdezo! Kerj anyukadtol vastagabb betetet es cserelj gyakran. Senki nem fog megkovezni, mert elmesz wc-re 1-2 orankent.

Esetleg hasznalj tampont es betetet egyszerre, azzal tuti nem azol at.

Ha meg veletlenul veres lesz a bugyid, kimosod hideg vizzel es szappannal a csapnal, majd felakasztod szaradni a szobadban. De ha nem lesz kulon szobad es nyilvan nem akarod mindenki elott szairtgatni a bugyidat,akkor csak zacskozd be es majd kimosod otthon.

Legyen eleg bugyi nalad az ilyen esetekre, aztan ennyi.

2023. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
27%
És hogy dolgozna boltban egy 12-13 éves gyerek? Ugyan már....
2023. ápr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
93%
Hát én ilyen felületesen ismert rokonokhoz, ahol ráadásul nem lesz másik nő, csak férfiak, biztosan nem mennék el fiatal lányként (meg idősebbként sem). Nevezzen bárki paranoiásnak.
2023. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!