Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rokonoknál leszek nyáron....

Rokonoknál leszek nyáron. Mensi kérdést idegen helyen hogy intézitek?

Figyelt kérdés

Igazán távoli rokonok, még nem találkoztam velük csak szüleim ismerik őket. Birtokuk van és besegítek majd nekik a munkában. Háznál zöldséges-gyümölcsöst üzemeltetnek, délelőtt ott dolgozom majd.

Ráadásul a háznál nincs nő. :/

Mindig átázok, hogy oldjam meg a véres bugyi kimosását?

A házban többen vannak, közös a fürdő.


2023. ápr. 28. 17:19
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
26%

Csalad.En is besegitettem mar tinikent is a csaladi vallalkozasba nyaron 🤷‍♀️

Nyilvan feketen, de nem is dolgoztattak halalra :D

2023. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

21, pontosan erről van szó!

Éjszaka ázok át, legnagyobb betettel. Tampon kizárt, nem higénikus. Nem lesz külön szobám, kanapéra van helyem. Ezért parázok.

2023. ápr. 28. 19:12
 23/40 anonim ***** válasza:
97%
És ezt te mért csinálod? Bár erősen gyanús a kamukérdés. Rokonok, akiket sose láttál, de odamész dolgozni, nincs 1 nő se, nincs ágyuk, ez így igen csekély valószínűségű. De biztos, hogy nem hoznám magam ilyen kellemetlen helyzetbe semmi pénzért!
2023. ápr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez eddig sem volt életszerű kérdés, most már főleg nem az.
2023. ápr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
96%
Persze, mész a rokonokhoz szarért-húgyért melózni, és még egy ágy se lesz számodra. Ez most vagy kamu, vagy nagyon ostoba vagy. Menne a franc. Főleg gyereklányként kanok közzé, akiknek ki tudja mikor kattan az agy és mászik rád...
2023. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom elhinni, hogy ez nem kamu kérdés. Épeszű szülő nem küld egy kis tini lányt szinte idegen férfiak közé úgy hogy még egy ágyat sem kap. Már csak azért sem, mert a férfiaknak általában nem kell egy kislány sok órát dolgozni, mert az a sztereotípia hogy gyengék és nyafogósak, csak a baj van velük. Ebből kizárólag egy oka lehet annak, ha beleegyeznek egy ilyenbe: rá akarnak mászni.
2023. ápr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Anyudék küldenek kérdező? Vagy miért mennél dolgozni? Őszintén szólj erről mert a komment is úgy változik.
2023. ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

Zsebpénzt kapok, nyári szünetre megyek. Van klassz birtokuk, és írtam, hogy nő is van, csak nem alszanak ott, ahol én. Itt van hely. Szülők ismerik őket, én videóról, kicsi koromból, de arra már nem emlékszem. Mi lenne ha nem okoskodnátok, hanem segítenétek? Várjatok, eszetekbe ne jusson, ennyi ésszel inkább. Mossatok WC szart, azt kívánom Nektek!

Béke gyerekek!

2023. ápr. 28. 19:33
 29/40 anonim ***** válasza:
78%
Úristen ugye vágod hogy segíteni akartunk néhányan itt neked? Azokkal akik úgy szóltak még megértem, de mi nem ezt érdemeljük akik segíteni akartak neked. Hány éves vagy? Ennyi ésszel szabadlábon, és még neked akartam segíteni.
2023. ápr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Aki írt normálisba, az ok.
2023. ápr. 28. 19:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!