Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős vérzés esetén betét...

Erős vérzés esetén betét helyett babapelenkát használni, mennyire elvetemült ötlet?

Figyelt kérdés

Erős vérzésnél sokszor kell cserélni a betétet, plusz folyamatosan tartani átázástól, amikor ömlik, stb. Emellett a jó minőségű betéteknek magas az áruk is, a tampon meg nem jó nekem. Az egyszer használatos mensi bugyik meg nagyon drágák, a felnőtt pelenka szintén.


Nekem az a gondolat jött, hogy mi lenne ha babapelenkával próbálkoznék? Mellette ugye az szól, hogy betétnél ha darabáron nézzük, akkor egy éjszakai, hosszabb betét kb. 100-120 Ft/db, míg pelusból sokszor csak 60-75 Ft/db, és azért egy baba pelenkák még a kisebb méretűek is nagyobb nedvszívó felületűek mint egy betét.

Az tény, hogy rögzíteni nem tudom, mert egy felnőtt ember nem tud magán össze tépőzárazni egy babapelust, de ha csak beteszem a bugyiba, és oda szorítom szoros, feszes bugyival/nadrággal attól még jó lehet, nem?

Szerintetek megér egy próbát, vagy nagy hülyeség?

Furcsállom, hogy ezen az alternatív megoldáson még nem gondolkodott el senki, így most megkérdezem, hogy szerintetek működőképes ötlet-e.



2023. máj. 26. 15:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%
feltetlenul menj orvoshoz. a baratnomnek olyan eros verzese volt hogy a zuhany alatt allva megtelt a talca verrel. elkuldtem , addig ragtam a fulet mig orvoshoz ment. kezdodo mehrakja volt, kipakoltak teljesen es tokeletesen felepult egy fel ev alatt. ne a pelenkan varialj mert ez nem egeszseges hogy ennyire verzel.
márc. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11. A méhráknak azért vannak más tünetei is. Gondolom nem most lett hirtelen nagy vérzése.
márc. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor van inkotencia betètek. Pl tena confort mini szuper. Àrba se olyan vészes. Talán ez segít.
márc. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12es nek. nem, nala semmi mas tunet nem volt csak az eros verzes. de mivel kezdodo menopouse ban volt nem gondolt masra, igy szerencsesen meguszta meg utokezeles sem kellett a mutet utan.
márc. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14. Hála istennek! 🙏
márc. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!