Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek tényleg rákos?

Szerintetek tényleg rákos?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a sztorit többször feltettem régebben amikor aktuális volt, most ismét aktuális ez az egész történet.


Sztori:

Anyukának a hónaljában már több mint 6-5 hónapja (balban) keletkezett egy nyirokcsomó, voltunk vele orvosnál, aki antibiotikumot adott neki de nem múlt el teljesen csak kicsit kisebb lett. Ezután jött neki később persze itt is telt el idő a mellultrahang, ahol el mondták neki, hogy mekkora is az a nyirokcsomó. Holnap kell menni megnézni megint őt ezzel kapcsolatban.

Kiderült, hogy már múlt hónapban mehettünk volna vele az orvoshoz, hogy megnézze csak nem mer jönni.


Amit tudnotok kell anyukámról az az, hogy ő sokszor azt mondja magáról, hogy rákos rákos rákos rákos. Nagyon kikészítette a családot, hogy diagnosztizálja magát engem is idegesített.

Szerintetek alaptalan a diagnózisa, vagy tényleg komolyabb baj is állhat ez mögött?


Stresszes életet él, 40 éves jelenleg, és eléggé meg is hízott is, pajzsmirigy baja is van elvileg (legalább is ő ezt mondja, a hízás nem ettől van neki, hanem az egészségtelen életmódja miatt)



2023. máj. 29. 19:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ohh akkor valamit nagyon félre értettem elnézést! És más van ott.. Tudom amúgy szerintem mi a probléma … nem lehet,hogy fél hogy el akarsz menni otthonról? És azért csinálja ezt?nekem pl volt ilyen édesanyámmal ő nem produkált így ilyen dolgokat de nem akart elfogadni folyton sírt és hasonlóak. Minden jót nektek! ☹️
2023. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, sőt pont ebben a pillanatban beszéltem vele, hogy anya már unom már 5x volt kint ez a kérdés itt fent és hogy itthon vagyok nem érzem magam jól, válasza az volt, hogy úgy csinálom mintha az ő hibája lenne, hogy beteg, el mondtam, hogy akkor is el fogok menni ha meg lesz munkám veszek ki szabadnapot ha tényleg úgy lesz, hogy tovább küldik őt xy helyre.
2023. máj. 29. 21:07
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt mondogatja magának, igen, benne van erősen a pakliban hogy már tényleg azz lett, a vonzás törvénye tökéletesen tud működni.


Az is lehet, sőt rettenetesen gyanús nekem, hogy csak és kizárólag azért nem megy orvoshoz, mert ha kiderül, hogy semmi baj, akkor elmész és annyit sem látogatod, mint eddig. Így folyamatosan árt neked, bánt téged és korlátoz és tart vissza, ami lehet full tudatos és direkt csinálja, de lehet tudattalan is a félelemtől. A helyzetetek, főleg a tied már mentálisan sokkal rosszabb, mint amúgy a fizikai helyzet szerintem. Olyan mérgező ez az egész környezet, amitől már lassan te is beteg lehetsz...

2023. máj. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ezt gondolom mint az utolsó!
2023. máj. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt anyukám, ő már nem él, de nem rákban hunyt el. Viszont állandóan ezt mondogatta nekünk gyerekként, és azóta én és a tesvérem is rettegünk ettől. Lelkileg nagyon megterhelő tud lenni, én megértelek hogy szeretnéd tudni mi van vele. Valahogy beszéld rá hogy vizsgáltassa ki magát, amíg nem is tudtok semmit, minek idegelitek ki magatokat tök feleslegesen? Próbálj valamivel hatni rá, ne hogy te is úgy járj mint mi..
2023. máj. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#13

Én is így gondolom, hogy minél többet mondja az lesz vagy bármi hasonló dolog.

Jelenleg ott tartunk anyával, hogy idő pontot kell foglalni holnap, és többet beszélget Istennel is, így már sokkal nyugodtabb ő is. Remélem minden rendben lesz vele.

2023. máj. 31. 04:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!