Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség vagy valamit összesz...

Terhesség vagy valamit összeszedtem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már ki írtam egyszer a kérdésemet ne haragudjatok de nem találom ezért röviden le írnám a problémát.

Mostmár 2 hete késik a menstruációm .igaz előtte kissé stresszes napok voltak gondoltam azért.Aztan jelentkezett egy viszkető fehér folyás pár napig azóta ez megszűnt aztán egy reggel volt pecsètelő vérzés de menstruációm sehol . két éve derül ki a pajzsmirigy alulműködés problémám.hopnsp minden estére tesztelték de kíváncsi vagyok a véleményetekre .


2023. jún. 18. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet ferőzés, lehet terhesség, éy lehet a kettő együtt. 20x is kiírhatod a kérdést, itt senkinek nincs távgyógyító képessége röntgen szemmel.
2023. jún. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teszrelni kell és kiderül. Nem egy atomfizika.
2023. jún. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves valaszotokat
2023. jún. 18. 09:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem találod? :D ...
2023. jún. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egyszerűbb venni egy tesztet? Nem is drága, meg kb bármelyik boltban kapható. Még csak nem is kell patikába menni érte
2023. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!