Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan más is, akinek...

Van olyan más is, akinek durva alvászavar van PMS-től, esetleg ovulációtól?

Figyelt kérdés
Már nem tudom hova menjek, az orvosok semmit se találnak és nem is nagyon igyekeznek. Szülés után szoptatás vége felé kezdődőtt nálam az alvászavar kb úgy volt, hogy egyre inkább nem tudtam aludni, folyton kellett ugye a baba az volt az előzmény fél évig. Ezután elapadt tej és még rosszabb lett minden. Ennek már egy éve. Most oda fejlődtem hogy ovuláció és PMS kivéve kb alszom, meg meg ébredek de visszalszom simán, max kell Valeriána. Viszont mielőtt megjön 4 napig 1-2 órát tudok aludni max hajnalban és ennyi. Ovuláció közeledtével szintén jön 2 rosszabb éjjel...szóval minden nagyobb hormonváltozáskor de ez a PMS meg menstruáció első 1-2 napja halál tényleg. Mi fene lehet ez és mit tehetnék vele??? Szedek iylen adaptogén gyógynövényeket, valeriána, citromfű és azzal alszom így. Szülés előtt soha nem volt ilyen. És azaz érdekes hogy semmi más PMS tünetem nincs, de hasfájás se semmi csak ez. És ez az alvás zavarom napra pontosan követi a ciklust. Félek hogy ha újra terhes leszek akkor mi lesz, fogok aludni vagy pont hogy nem? :(

2023. jún. 21. 13:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!