Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kérdezik meg sokan,...

Miért kérdezik meg sokan, hogyan lehet késleltetni a mensit? Hányszor írjuk még le, hogy sehogy?

Figyelt kérdés

Miért nem értik meg sokan, hogy se előrébbhozni nem lehet, se késleltetni?! Ha valaki nyaralni akar menni, tanuljon meg tampont vagy kelyhet használni.

Ezt gondolom minden nő tudja, hogy a strandolás, fürdés csak tamponnal vagy kehellyel megy. Akkor mi az aprobólja az 1 millió 320 ezredik ilyen kérdésnek?

Tényleg kíváncsi vagyok, őszintén!



2023. júl. 12. 19:53
 1/9 Zcom09 ***** válasza:
82%

Dehát ők azt olvasták a facebookon hogy a citromlé hatásos!

A legtöbb embernek csak minimális biológiai ismerete van, ez párosítva hogy nem gondolnak bele hogy ez esetleg nem igaz amit olvasnak, ezt eredményezi.

Ugyan úgy ahogy a horoszkópok és a manifesztációs mágiákban hisznek egyes emberek, a citromlé és limonádé kombóban is hinni fognak.

2023. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Már hogyne lehetne. Fogamzásgátló tablettával. Nyilván ez csak azokra vonatkozik, akik alapból is szedik.
2023. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%

Előbbre hozni nekem eddig mindig sikerült,kakukkfű teával; műtét miatt volt "szükség" erre,hogy idejében meg tudják csinálni.

Nem tapasztaltam semmi rosszat utána.Akit érdekel,privátban leírom a receptet.

2023. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Igenis lehet késleltetni vagy előrehozni, citromlé, teák, akármi, saját bőrön tapasztalva. A kérdező vagy egy provokáló pali vagy egy szerencsétlen nő akinek nem szokott összejönni a késleltetés.
2023. júl. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Citromlé... Persze :)
2023. júl. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Almaecet amugy de ipari mennyisegben kellene fogyasztani jo elore. Allitolag szocializmusban uszonok csinaltak. Megis hulyesegnek tartom, mert biztos, hogy nem tesz jot barkacsolni a hormonjainkon hazilag.
2023. júl. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet kesleltetni, de nem haziszerekkel! Komoly, nagydozisu gyogyszerekkel. Mi ertelme lenne? Sportoloknal elofordul hogy megteszik/ van mellekhatasa/
2023. júl. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16 évesen én is megkérdeztem. Rettegtem a tampontól, konkrétan azt se tudtam pontosan hol a hüvelyem, nemhogy bele is tegyek valamit. Azóta a hiányosságot pótoltam de átérzem a kérdéskiirogatok helyzetet
2023. júl. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell lepontozni azt, akinek sikerül? Hormonkészítmény-iparban dolgoztok tán és nem tetszik a natúr konkurencia?
2023. júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!