Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jártatok már hasonlóan?

Jártatok már hasonlóan?

Figyelt kérdés
Ebben a rohadt melegben az elmúlt pár napban többször is úgy beleizzadtam a betétbe, hogy amikor elmentem pisilni és húztam le a bugyit hozzám ragadt a betét. Mármint annyira, hogy konkrétan jobban tapadt az alsó felemhez mint a ragasztós fele a bugyimhoz és elvált tőle. Mármint nem az egész, de egy jó nagy része és utána már hiába próbáltam volna visszatenni nem ragadt tovább rendesen. Kicseréltem persze de volt hogy amúgy alig volt benne kb. Meg rohadt idegesítő, áááá 😡😡

2023. júl. 19. 22:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Tampon. Ilyen nyári 30-35 fokokban baromi gáz a betét. Olyan fertőzést lehet összeszedni, gombát, hogy “öröm” kikezelni. Egyszer jártam így kamasz koromban, azóta csak tampon, főleg nagy melegben. Akkor még annyira sem jutna eszembe a betét, mint egyébként.
2023. szept. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!