Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló spirál?

Fogamzásgátló spirál?

Figyelt kérdés
Tablettát szedek jelenleg de nagyon megölte a libidómat. Spirálon gondolkozom de tartok tőle hogy hasonló hatása lenne. Valakinek van esetleg tapasztalata?
2023. aug. 25. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van hormon spiral es nem hormonos is. Nekem olyanom van ami nem hormonos... Szoval amiota van semmit nem tapasztaltam.


Ellenben a tabletta szetvagta a boromet, hajamat, kormomet anno

2023. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16 éve használok hormonmentes spirált, csak akkor lett babánk, amikor akartuk. Persze itt is vannak kivételek, ismerősöm is van, aki mellette lett várandós, de ez nagyon ritka eset. Mivel mechanikus eszköz, semmilyen hatással nincs a libidóra, a lelki folyamatokra.
2023. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hormonmentes réz spiràl, kitûnô vàlasztàs fiatal nôknek. Két jò baràtnômnek is van ilyen fajta spiràlja. Eddig meg vannak elégedve vele.
2023. aug. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 qborka ***** válasza:
Nekem Jaydess van,06.02 óta és nekem inkább fokozta a libidómat. Egyelőre elégedett vagyok.
2023. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MegaDaves450 válasza:
0%
ha tul sokat szedel belőle akkor nem lesz gyereked sőt ugy fogsz kinézni mint egy dagadt nő.
febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 qborka ***** válasza:
100%
MegaDaves450, hormonspirálból hogyan lehet sokat szedni? 🙂
febr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!