Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állapotosan fejfájásra,...

Állapotosan fejfájásra, migrénre mi a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Babát várok és sajnos elég fejfájós, migrénes is.

A paracetamol semmit nem használ, viszont, ha nem veszek be gyógyszert, hányok, szédülök és remegek is a fejfájással, ami napokig képes elhúzódni.

Már kipróbáltam olajokat is, amit halántékra, tarkóra kell kenni, de azok is hatástalanok voltak.

Azt mondta a nőgyógyászom, hogy ibuprofent néha lehet szedni, a háziorvosom viszont azt mondta, hogy nem. Próbáltam vele beszélni, hogy a paracetamol nem segít, erre annyit mondott, hogy akkor beszéljem meg a nögyógyászommal, ha szerinte szedhetem az ibut.

Jár(t) valaki hasonló cipőben?

Bármilyen más alternatívára nyitott vagyok!

Válaszokat előre is köszönöm!



2023. okt. 27. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
A nőgyógyászodra hallgass, ő ebben a kompetens, nem a háziorvos.
2023. okt. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Mielőtt terhes lettem, megcsináltattam a migrén piercingem. Egy áldás. Azóta a frontokat sem érzem, pedig nagyon fejfájós voltam, most hogy babát várok meg ha néha fáj is a fejem egy kávét iszom és el is mulasztja. Nekem nagyon bevált ez a cucc. Bár nem tudom kismamaként meg lehet-e csináltatni.
2023. okt. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem hat a Paracetamol, az Ibuprofen viszont nagyon jo. Azert a betegtajekoztatot is megneznem, szerintem arra lehet adni.
2023. okt. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszát!
2023. okt. 28. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!