Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hónaljat erősen vagy eppenho...

A hónaljat erősen vagy eppenhogy meg kell nyomkodni ha ellenőrizzük hogy nincs e csomó benne?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tegnap este nyomkodtam a hónaljam,ha csak kicsit nyomtam meg nem éreztem a bőr alatt semmi csomót.

Majd ha egészen benyomtam a bőrt, olyan mintha éreztem volna valami kis csomót kB fél borsonyi, aztán a másikat is nyomogattam és abba is ugyanazon a helyen éreztem azt a kis csomót.

Akinek volt csomó a hónaljába tudna segíteni?!

Ma is tapogattam, már nem merem annyira nyomkodni de így meg nem érzek semmit sem.

25/N



2023. nov. 2. 07:28
 1/1 Meton ***** válasza:
Előszöris ne nagyon nyomkodd, főleg ne erősen, mert azért az nem olyan jó neki. Ki kell tapintani. Többnyire csak zsírcsomó, amivel nem kell foglalkozni. Azt viszont érzed, ha fáj is, mert nem kicsit fáj. Na az már nagy baj és nagyon sürgősen dokihoz kell menni. Ha egy kezdődő daganat, akkor minél előbb ki kell vágni, mert tovább fertőz és idővel megállíthatatlan lesz. Amúgy ha baj van, a doki úgyis mindent elmond.
nov. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!