Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sosem fog elmúlni?

Sosem fog elmúlni?

Figyelt kérdés

Állandóan viszketek alul. Megyek nőgyógyászhoz kiír hüvelyi készítményeket elhasználom.. Kb 2 napig jó, majd ismét viszketek.

Írt már gombára, bakteriális fertőzésre is, de mindig visszajön szinte azonnal.


Mit lehetne tenni még? Mitől lehet?


24/L



nov. 12. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász és ki vizsgálás
nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Ha viszket, keress egy fiút.
nov. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy pont azért viszket neki ott lent, mert talált egyet, csak épp nem volt teljesen "baktériummentes".
nov. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Tudja hogy értem.
nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is tudom, nyugi. (3-as vagyok)
nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze attól még könnyen lehet, hogy a leányzó egy olyan fiúval töltött el egy romantikus estét, kinek hímtagja nem volt teljesen fertőzésektől mentes.


Kérdező, mi történt?

nov. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valamiért mindig visszatér. Higiéniád rendben van? Pamutbugyi és ne hordj tangát, túl szoros nadrágot. Min. napi 1x zuhanyozz, ne tusfürdővel hanem tiszta vízzel, max. intim mosdót használj (parfümmenteset, tejsavasat). Orvos ne találgasson hanem csináltasson tenyésztést ha már sokadszor visszatér, vagy menj másik orvoshoz. Lehet kellene pluszban kúp, gyógyzser, antibiotikum stb. is ha bakteriális. Élsz nemi életet? Egy ideig ne szexeljetek, de ha mégis akkor óvszer és a párodat is kezeltetni kell, hogy ne fertőzzön vissza.
nov. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!