Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Találtam egy csomót a mellembe...

Találtam egy csomót a mellemben, mi lehet?

Figyelt kérdés

Jó estét!


Tegnap arra lettem figyelmes, hogy van egy piros folt a jobb mellbimbóm felett picivel. Megfogtam, hát egy csomó. Nem nagy, elmozdítható, nem viszket, viszont kemény, és piros nagyon. Kicsit megnyomkodtam persze. Nyomásra nem fáj, de ha megsimítom, igen, és érzem hogy kemény.


Ez ma is megmaradt.


Nem tudják, mi lehet ez? 17 éves vagyok. Menstruációm múlthét hétfőn ért véget, ovulációm holnaputánra várható. Nemi életet már kb. 1,5 hónapja nem élek, nem is fogok egy ideig(párommal szétmentünk).


Bocsánat, ha irreleváns információkat írtam le. Egy kicsikét megijedtem, nőgyógyásznál nem voltam soha, szülőnek szólni nem szeretnék igazán.


Előre is köszönöm mindenki válaszát és szép estét!



dec. 12. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Honnan tudjuk? Nem vagyunk orvosok!

Még ők de tudják megállapítani távdiagnózisba

dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Persze, de azért egy-két korábbi tapasztalat, esetleg vélemény másoktól, vagy AKÁRMI jó lenne :)

De persze így legyen tisztelettudó az ember, ha nem tud hozzászólni, miért írja ki, hogy honnan tudja? Akkor valószínű nem önhöz szólt a kérdés, de köszönöm innen is azt a kb. 2 percet, amit úgy szánt rám, hogy ment is a levesbe, mert azzal, hogy ezt idekommentelte, nem adott értéket az életéhez, az is biztos. Ha pedig ebben örömét lelte, akkor egészségére :DDDD


Normális válaszokat megköszönöm.

dec. 12. 21:40
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
El kell menni nőgyógyászhoz. Ha tudsz szexelni, akkor orvoshoz is el tudsz menni.
dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Úgy látom, ma mindenki kötöszködős kedvében van :).

Normálisan feltettem egy kérdést, a csomónak nem igazán tudom mi köze van ahhoz, hogy én már szexeltem-e vagy sem. A "ha tudsz szexelni, akkor orvoshoz is el tudsz menni" mondatra pedig csak annyit reagálok, hogy attól, ha valaki nem 20+ évesen szexel, nem lesz életképtelen, vagy felelőtlen.


Emberek, egy ártatlan kérdésről beszélünk, és csak a kioktatás megy... Nem csodálom, hogy annyian unják már ezt a folyamatos savanyú légkört, ami itt megy...

dec. 12. 21:46
 5/12 anonim ***** válasza:
28%

Kislány, nyugodj már meg. A csomó komoly dolog. Ne fossál elmenni a dokihoz. Komoly probléma lehet, ha nem kezelik időben.


Ha szexhez elég idősnek érzed magad, akkor ahhoz is érezd magad elég idősnek, hogy az egészségügyi problémáiddal szakorvoshoz fordulsz!

dec. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ciszta , mindenképp azért menj el dokihoz. Nekem is van ilyen és a legrosszabbra gondoltam,de csak ciszta. Bunkó válaszadokkal ne törődj.
dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%

#6

Nem értem, mi a bunkóság a válaszainkban, hisz mi is orvoshoz küldtük.

dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

És mi van ha azt mondjuk hogy rák és kiderül hogy pattanás te meg meghalsz ijedségben?


Van olyan orvos szerinted amelyik meg tudja mindani távoltaról?

dec. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Első sorban háziorvoshoz menj. Ott már ennyi idősen szülő nélkül is megjelenhetsz. Ha ő komolyabbnak gondolja, úgyis küldeni fog tovább.
dec. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből sajnos tényleg nem lehet megmondani, hogy mi ez. Nagyon sok minden lehet, lehet, hogy teljesen ártalmatlan és magától is elmúlik. De mindenképp mutasd meg orvosnak, menj el a háziorvosodhoz, ahogy írták, ő majd elirányít tovább, ha szükséges.
dec. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!