Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Találtam egy csomót a mellembe...

Találtam egy csomót a mellemben, mi lehet?

Figyelt kérdés

Jó estét!


Tegnap arra lettem figyelmes, hogy van egy piros folt a jobb mellbimbóm felett picivel. Megfogtam, hát egy csomó. Nem nagy, elmozdítható, nem viszket, viszont kemény, és piros nagyon. Kicsit megnyomkodtam persze. Nyomásra nem fáj, de ha megsimítom, igen, és érzem hogy kemény.


Ez ma is megmaradt.


Nem tudják, mi lehet ez? 17 éves vagyok. Menstruációm múlthét hétfőn ért véget, ovulációm holnaputánra várható. Nemi életet már kb. 1,5 hónapja nem élek, nem is fogok egy ideig(párommal szétmentünk).


Bocsánat, ha irreleváns információkat írtam le. Egy kicsikét megijedtem, nőgyógyásznál nem voltam soha, szülőnek szólni nem szeretnék igazán.


Előre is köszönöm mindenki válaszát és szép estét!



dec. 12. 21:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
dec. 13. 05:57
 12/12 anonim ***** válasza:
Lehet akár ciszta is.. Mindenképp mutasd meg orvosnak mielőbb! És ne nyomkodd mert akár be is gyulladhat!
dec. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!