Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombát hogy szed össze...

Hüvelygombát hogy szed össze valaki?

Figyelt kérdés
En 30 vagyok, sosem volt mév panaszom.
dec. 14. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Gombával masztizik
dec. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Mi a célja a kérdésednek? Nem csak másoktól lehet elkapni, ha most azt tervezed, hogy telekürtölöd a falut, hogy a Jucus fűvel-fával kavar, mert láttad, hogy Canestent vett a patikában!

Vagy csak el akartad újságolni, hogy neked még nem volt? Együtt örülünk veled, de nem igazán értem, miért kell ezt nekünk tudni. Nekem meg nem volt még vakbélgyulladásom!

dec. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt kérdezem, hogy hogy lehet elkapni, mert nekem még sosem sikerült. Más meg nem egyszer szenved vele.
dec. 14. 13:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bármitől felborulhat a hüvelyflóra egyensúlya.

Nekem pl rögtön az lesz ha antibiotikumot szedek. De a helytelen táplálkozás hosszú távon. Szex, stressz, strand. Szinte bármitől lehet.

dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem elkapod valakitől. Hanem bármitől kialakulhat.
dec. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Leírták már, hogy rengeteg kiváltó oka lehet. Elsősorban hajlam kérdése, így igen, van, aki életében nem találkozik vele, vagy csak egyszer-kétszer. De ugyanez van a felfázással, ajakherpesszel stb. Azt a tévhitet jó lenne felszámolni, és itt nem elsősorban rád gondolok, hogy akinek hüvelygombája van, az biztos nem tisztálkodik megfelelően, váltogatja a partnereit stb.
dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!