Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba kezelése, és...

Hüvelygomba kezelése, és hüvelygomba után?

Figyelt kérdés
Hetfőn hüvelygombára utaló tüneteket kezdtem el érezni magamon. Elkezdtem használni a 7 db-os betadine hüvelykúpot, tegnap este tettem fel a másodikat. A betadine után lactofeelt szeretnék használni és mellé szájon át szedhető mollio tablettát. Szerintetek ez így megfelelő kezelés? Ez így egy 14 napos kúra, mikor lehet biztonságosan szexelni? Illetve tudtok valamit tanácsolni, hogy ne hogy visszafertőzödjek mégegyszer? A tüneteim már javultak nagyon sokat a két kúp után is :).
dec. 2. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász tud ebben segíteni, nem idegenek gyakorin,nem is értem, hogy mire számítasz.
dec. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Januárra kaptam időpontot. Tapasztalatok érdekelnek addig is.
dec. 2. 09:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Évekig küszködtem vele. Használtam mindent, de kb. havonta előjött.. lecseréltem a tusfürdőt, öblítőt, mosógélt, fehérneműket teljesen újakat vettem, megváltoztattam a táplálkozásom. Próbáltam rájönni a probléma forrására.

Mindent létező gyógyszertári vény nélkül kapható készítményt megvettem, de következő hónapban újra előjött. Majd a nőgyógyászhoz elmentem, aki felírt egy tablettát, szájon át. Nekem is kellett bevenni, páromnak is. Majd utána még egy heti hüvelykúp. Ezek mind vénykötelesek voltak. Akkor azt mondta a doki, hogy nem szabad magunknak kísérletezni a kezeléssel, mert komolyabb probléma is lehet.


Már most lassan egy éve rendbe jöttem teljesen.

dec. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szex - témához kapcsolódóan.. akár párod is lehet a “fertőző”, csak férfiaknál nagy részben tünetmentes. Hordozhatják évekig, úgy, hogy észre sem veszik. Ezért kell őt is kezelni. Mert hiába jössz rendbe, újra el fogod kapni. Én őszintén elmondtam páromnak, hogy miket mondott a nőgyógyász, nyilván közös érdek, hogy rendben legyünk.


Előző voltam

dec. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A hüvelyflór a helyreállitása kell neked!


"A betadine után lactofeelt szeretnék használni és mellé szájon át szedhető mollio tablettát."

Ki fogod csinálni a hüvelyflórád ezekkel!

dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen tünetekkel jelentkezett nálad?
jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!