Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legbiztosabb nedvszív...

Melyik a legbiztosabb nedvszívó tampon? Mindig raktok alá betétet is?

Figyelt kérdés
Lesz egy randim, nem akarok óránként mosdóba futkározni... plusz ti hogy oldjátok meg hogy ne az egész ráskát vigyétek cserére a wcbe? Zsebembe nem fér el. Feltűnő se akarok lenni a tatyim miatt.
dec. 15. 08:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Táskát*
dec. 15. 08:54
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nincs erős vérzésem, így nem. Tamponból nekem életem során eddig csak az OB vált be, ha erős a vérzésed, akkor használj sokcseppeset, plusz ugye betét.

Semmi fura nincs abban, ha viszed a táskát a vécébe, csomó olyan egyéb helyzet van, ahol muszáj is, nem tudod kire rábízni, vagy mondjuk nem tudod, kell-e sminket igazítani, zsepit elővenni, mert nincs papír stb. De nekem amúgy van ilyen tampontartó dobozkám, betétet meg be tudsz vinni nesszeszerbe. Viszont, csak mondanám, nem kell ezt a részt túlspilázni! Oké, hogy nem lobogtatom én se a betétet/tampont nyilvános helyen, de nem kell extrán rejtegetni sem, nem szégyellnivaló, hogy menstruálsz. Amúgy meg nem lesik árgus szemekkel ezeket az emberek, és nem fognak kurjongatni sem, ha mégis kiszúrják, nem általánosban vagyunk már.

dec. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

OB az egyetlen, ami normálisan felfekszik és rendesen nedvszívó - legalábbis számomra. Próbáltam többfélét, volt, amelyik KICSÚSZOTT félóra után. Miaf? :D


Egy tisztaságit teszek csak alá, higiéniai okokból főleg.

dec. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kicsi neszesszert viszek magammal, abban van egy betét, 2-3 tampon, ragtapasz just in case, és fertőtlenítő gél.


Semmi extra, akinek nem tetszik, az ne nézze.

dec. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy normál OB tampon kibír 4-5 órát. De egy szárnyas betétet mindig be szoktam tenni alá. A munkahelyen előfordult már hogy nem tudtam időben cserélni. Ilyenkor nagyon jól jön.
dec. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát lányok, megvolt a találka, OB supersafe *ez valami új tipus, super nedvszívót tettem fel. 2 óra múlva ahogy felálltam,éreztem,hogy kibuggyan egy nagyobb adag vér. Szerencsére volt bent betét de naivan csak tisztasági. 3.napon. Rohantam a wc-re. Tiszta vér volt a betét, a tampon full tele. Megjártam majdnem. De szerencsére semmit nem vett észre a srác ebből☺️😀
dec. 17. 13:30
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem sikerült megérteni a válaszokat, szerintem azt javasolták, hogy rendes eü. betétet tegyél be a tampon alá, ne tisztaságit. Az nem sokat ér erős vérzésnél.


Jól sikerült végül a találka? Szimpi volt a srác? :D

dec. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!