Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kiesett a kezemből a fogamzásg...

Kiesett a kezemből a fogamzásgátló ( Missee) És sehol nem találom. Lehet baj? Pontosan fog megjönni? Vagy előbb?

Figyelt kérdés
dec. 20. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Előbb, miután most megvonásos vérzésed van, amint nem szeded a gyógyszert megjön. Ez az utolsó tabletta a levélben?
dec. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt szeretted volna írni, hogy így most kimarad egy szem?

Ha igen, és a levél utolsó szemét vesztetted el, akkor valószínűleg hamarabb jön meg.

Ha egy középsőt, akkor szerintem nem történik semmi, esetleg lehet egy kis közti vérzés, de nem törvényszerű.

Viszont fontos, hogy kell kiegészítő védekezés mindkét esetben, vagy ne szexelj egy darabig!

(Egyszer én is majdnem így jártam, útközben akartam bevenni egy este, és beesett egy nagy "lóherebokor" közepébe, ott kapirgáltam a telefonommal világítva az út szélén... szerencsére meglett 😀)

dec. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van még egy egész sor. Az utolsó előtti sor utolsó szeme volt
dec. 21. 00:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de az utolsó sor nálad már placebó, vagy azok is hormonosak? 21 vagy 28 tabletta egy levél?
dec. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A legutolsó 7 sor placebo
dec. 21. 00:09
 6/8 A kérdező kommentje:
*szem
dec. 21. 00:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok: ha nem az utolsó, akkor vedd be a következő szemet és folytasd amig ez a levél el nem fogy. Ne maradjon ki nap, hogy nem veszed be. Egy nappal előbb fog megjönni, nem lesz semmi baj.
dec. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pótolhatod az elhagyott szemet egy másik levélből. És azt a levelet ezentúl elteszed ilyen alkalmakra. Ebben az esetben nem kell kiegészítő védekezés, illetve ugyanúgy lesz minden, mint eddig.
dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!