Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 24-e hajnali 2-kor arra...

24-e hajnali 2-kor arra ébredtem, hogy borzalmasan fáj az alhasam. ?

Figyelt kérdés

Nem ettem különbet, mint szoktam.


Korcsolyázni viszont voltam előző nap és az is eszembe jutott, hogy az előre hajlás miatt dolgoztak a hasizmok és izomlázam volt. Mostmár rájöttem, hogy ez hülyeség, de ez jutott először eszembe.


Előző nap este kipróbáltam menstruációs fájdalmak elleni tornát, annak ellenérem hogy nem is fájt. Talán ettől lehet?


A menstruációm 13-án jött meg és 22-23-án lett vége, tehát viszonylag hosszú (de ez szerintem nem probléma, mert még nem állt be).


Amúgy az történt, hogy 2 körül felébredtem és felálltam, ültem, feküdtem de nem lett jobb. Újra kipróbáltam a tornát amitől kicsit jobb lett, aztán a hátamra feküdtem és a derekam alá raktam egy párnát, hogy kicsit felnyomja a hasam és kicsit megnyújtsam. Utána kimentem wcre és ittam egy kicsit és ettől elmúlt.


Ma is volt egy rövid ideig tartó görcs (kb. 10 perc) aztán gyorsan el is múlt. De ma még olyan is volt, hogy a gyomrom görcsölt be, de az is csak rövid ideig.


Ez nem tudom, hogy mennyire számít de olyan is volt már régebben, hogy hirtelen az egész testemet öszerántotta a görcs, megmozdulni sem bírtam, olyan merev görcs volt, hogy ki lehetett tapintani.


Ez mitől lehet?


(Terhes nem lehetek, még nem voltam együtt fiúval)



dec. 25. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Mit ettél?

Lehet, hogy felfúvódtál.

dec. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem ettem semmi különbet, mint szoktam. Ugyanazt ettem, de nem volt tőlük semmi bajom. Szerintem nem a kaja miatt lehet.
dec. 25. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Nekem amikor még nem állt be a menstruációm többször előfordultak görcsök 1-2 nappal mielőtt megjött meg 1-2 nappal miután elmúlt is.
dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De még nem volt ilyen velem, hogy hajnalban felkelek arra, hogy nagyon fáj, hogy napközben is hirtelen begörcsöl. És azt még elfelejtettem leírni, hogy (ilyen sem volt még velem) 14- én, egy nappal azután, hogy megjött egész nap görcsöltem. Nem volt jó az se, ha állok, ha ülök, feküdni meg nem tudtam, mert a sulival laborgyakorlaton voltunk.
dec. 25. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:
dec. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös: Mi van jelentve?
dec. 26. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!