Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A legtöbb nőnek tényleg csak...

A legtöbb nőnek tényleg csak három napig tart a menstruációja? Egészségtelen vagyok, ha nekem 6 napig?

Figyelt kérdés
Először jön meg azóta, hogy a barátommal vagyok. Megmondtam neki aznap, hogy megjött. Három nap múlva akart fürdőbe menni, én meg annyira nem szeretek ilyenkor még tamponnal sem. Mondtam, hogy még megvan. Ő meg azt mondta, hogy soha életében nem találkozott még olyan lánnyal, akinek ilyen sokáig tart, pedig sok barátnője volt. Nekem 6 napig tart amióta először megjött, már 23 vagyok, nem hiszem, hogy fog változni.
jan. 10. 12:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokáig 7 napos volt, már a kezdetektől. Most 40 felé 5-6 napos. Akinek 3 napig tart, annak nagyon gyenge lehet, de az is lehet, hogy csak az erős napokat számolja. 8 napig normális és a pecsételős napok is beleszámitanak
jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia egyik kollégám mióta meg szülte a második gyerekét csak egy napos és nem nem kell hülledezni az orvos mondta neki minden rendben semmi gond. Nekem egyébként 5-6 nap de abból az első 3 nap húzós utána már csak elvétve folyik vér inkább ilyen barnás.
jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos 7-8 napos, pedig nagyon erős az első napokban, de még a hetedik napra is jutni szokott. Nagyon szerencsés, akinek 3 napos, bárcsak nekem is annyi lenne. De már az 5 nap is felüdülés lenne.
jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nekem az első és utolsó nap barnázás, a többi vérzés
jan. 12. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!