Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan nő, aki nem tartja...

Van olyan nő, aki nem tartja számon, hogy hány naposak a menstruációs ciklusai/hogy milyen időnként jön meg neki?

Figyelt kérdés

jan. 21. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Míg nem volt okostelefonom addig én sem tartottam számon. Mióta van és letöltöttem a Naptár alkalmazást azóta van számon tartva.
jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Van. Aztán ki kell hámozni, hogy az, hogy "decemberben meg se jött", egy normális 35 napos ciklus, vagy egy hatvan napja végetért utolsó menses.
jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 tehát te ezzel azokat pártolod, akik feljegyzik és figyelik?
jan. 21. 18:47
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Van, sok száz millió ilyen nő van a Földön.
jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztos van. Kíváncsi vagyok, mit látsz ebbe bele.
jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 qborka ***** válasza:
11%
Amíg fogamzásgátlót szedtem, nem. Azon kívül igen.
jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#5 hogy érted?
jan. 21. 19:52
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy társítasz-e valami dolgot ahhoz, aki írja, illetve ahhoz, aki nem.
jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 nem. Talán azt, hogy aki nem írja az kicsit lazább, aki pedig nagyon figyelmes az igen, de ez csak egy ilyen tipp/gondolat.
jan. 21. 19:57
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Mikor nem eltem nemi eletet, ugy nem tartottam szamon, csak azt tudtam, hogy a rendszertelen ciklusomnal is az ovulacio furcsa fajdalommal jart, es onnan ket het. Illetve egy hettel elotte fokozatos mellfeszules. Ereztem mindig hajszalpontosan, ugyanakkor mindegy volt, 30 vagy 34 napra jott-e meg.
jan. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!