Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nincs még 16 évesen sem...

Miért nincs még 16 évesen sem semmi mellem?

Figyelt kérdés
165 cm és 48 kg vagyok, és semmi mellem. De tényleg. Teljesen lapos a mellkasom, elölről és oldalról is. A legkisebb melltartó is teljesen eláll a mellkasomtól, csak egy üreg van benne. Emiatt nem tudok normálisan öltözködni, és bár alapból csinos, vékony, sportos alkatom van, ez mindent elront rajtam. Hiába mondják hogy a fiúnak, aki igazán szeret nem a mellméret számít és nem is érdekelne ha kicsi melleim lennének, ha lennének. De nem hiszem, hogy egy full lapos lányt bárki is vonzónak talál. Van esély arra, hogy ez még változzon? Légyszi ne mondjátok hogy egyek vagy hízzak mert nem akarok kövér lenni, és ezer meg ezer vékony, sőt még nálam is jópár kilóval kevesebb lányt láttam már normális méretű mellekkel. Mensturálok 11 éves korom óta, rendszeresen. Mi van, ha örökre így maradok és soha senkinek nem fogok tetszeni? Minden férfi alapvető megnéznivalója egy nőn a mell. Szexuális életben is egy fontos tényező. Miért kellenék bárkinek vasalódeszka mellkassal, ha egy kicsi mindenkinek van legalább, rajtam kívül? Annyira rosszul érzem magam tőle, semmi mást nem látok magamon, csak ezt a hatalmas szépséghibát. Hogy is lehetnék szép, csinos nő mellek nélkül?.. légyszíves, a frusztrált és gonosz emberek kerüljenek, ne rugjanak belém még egyet.

jan. 30. 15:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%
Pedig a 48 kg nagyon kevés a magasságodhoz. 55 kilóval már lenne melled.
jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
60%
Hiába nem akarsz 'kövér' lenni, most egészségtelen a súlyod. Csontsovány vagy. Ha híznál, és mondjuk lennél legalább 55 kg (ami már egészséges lenne), lehet menne valamennyi a melledre is. De amúgy genetika. Majd ha felnősz, és nem ilyen gyerekfejjel gondolkodsz, akkor rájössz arra, hogy nem a mellméret fogja befolyásolni hogy lesz-e kapcsolatod.
jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
41%

"alapból csinos, vékony, sportos alkatom van"


Hát ezt én nem mondanám, rettentő sovány vagy, ami se nem csinos, se nem sportos. A mellméret meg a genetikán túl a zsíron is múlik. Nincs zsír, nincs cici sem.

jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
14%
A férfi több mindent néz meg combot labhosszot arcot vállat csípőt mellet hátsót , vannak térségek délen afrikában ahol a vastag lab csipő vagy a dagatság a menő . Te szintén benyomásra esztetikára tőled eltérőre arányokra alapozol . Fenék vádli izom de a mell mirigyek szövet, abból fogysz ha nincs hormonod , zsirból nehezem megy le .
jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
38%

Nem is érzékenyebb a helye? Ha el se kezdett fejlődni, lehet nem a zsírhiánnyal van a baj, hanem valahol máshol.

Egyébként meg fogadd el magad, komolyan, legalább megkíméled magad azoktól a pasiktól, akik csak megnézni akarnak.

Azt javaslom, keress az interneten mellizom erősítéseket, hátha úgy lesz valami.

Nekem is elég kicsik, nagyon ritkán van elég bátoságom felvenni egy szűk pólót. Mégis, gondolj bele: ez a tested, ez lesz örök életedre, semmi értelme utálnod!

jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Egy barátnőm 55 kg és ugyanolyan magasak vagyunk. Neki is alig van melle, szinte semmi, bár neki talán mintha kicsit egy kis "térbelisége" lenne.

A sulyomra visszatérve pedig, tudom hogy a 47 csontsoványnak hangzik, de nem vagyok az. Egyszerűen csak vékony.

jan. 30. 16:03
 7/26 anonim ***** válasza:
23%
Ha 15 éves korig nem indul meg a mell fejlődése, orvoshoz kell fordulni!
jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
11%

Ismerős használt pár éve mellfeszesítő/ nö elő krémet.

Nem vagyok benne biztos, de lehet hogy az Avontól.

A lényege az volt hogy mimde este - reggel be kellett maszírozni a krémet.

Kb fél év alatt látható volt a változás.

Biztos hallottad amit régen mondogattak.. ;

Kenegesd disznózsíros svájcisapkával. ..:)

Ez viccesen hallatszik de biztos hatott

Sajnos én nem hallottam, de biztos kipróbáltam volna.

jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
54%

16 évesen nem egészségtelen ez a suly, 15 éves lányom is ennyi és bár vékony, de egyáltalán nem mondanám csontsoványnak, inkább szép alakja van, én is ilyen voltam, ez genetika. Aztán korral jonnek majd a kilok is.

A lapos mellel nem nagyon tudsz mit kezdeni, esetleg annyi biztatás, hogy korral majd alakul kicsit ez is, nekem is így volt, terhességek alatt is nott és szerintem biztosan van olyan fiu, akinek így is tetszel.

jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
49%
"De nem hiszem, hogy egy full lapos lányt bárki is vonzónak talál. " - pedig vannak ilyen srácok, hidd el.
jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!