Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nincs még 16 évesen sem...

Miért nincs még 16 évesen sem semmi mellem?

Figyelt kérdés
165 cm és 48 kg vagyok, és semmi mellem. De tényleg. Teljesen lapos a mellkasom, elölről és oldalról is. A legkisebb melltartó is teljesen eláll a mellkasomtól, csak egy üreg van benne. Emiatt nem tudok normálisan öltözködni, és bár alapból csinos, vékony, sportos alkatom van, ez mindent elront rajtam. Hiába mondják hogy a fiúnak, aki igazán szeret nem a mellméret számít és nem is érdekelne ha kicsi melleim lennének, ha lennének. De nem hiszem, hogy egy full lapos lányt bárki is vonzónak talál. Van esély arra, hogy ez még változzon? Légyszi ne mondjátok hogy egyek vagy hízzak mert nem akarok kövér lenni, és ezer meg ezer vékony, sőt még nálam is jópár kilóval kevesebb lányt láttam már normális méretű mellekkel. Mensturálok 11 éves korom óta, rendszeresen. Mi van, ha örökre így maradok és soha senkinek nem fogok tetszeni? Minden férfi alapvető megnéznivalója egy nőn a mell. Szexuális életben is egy fontos tényező. Miért kellenék bárkinek vasalódeszka mellkassal, ha egy kicsi mindenkinek van legalább, rajtam kívül? Annyira rosszul érzem magam tőle, semmi mást nem látok magamon, csak ezt a hatalmas szépséghibát. Hogy is lehetnék szép, csinos nő mellek nélkül?.. légyszíves, a frusztrált és gonosz emberek kerüljenek, ne rugjanak belém még egyet.

jan. 30. 15:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
60%

[link]

Na neki semmi de semmi melle, mégis gyönyörű.

jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
60%
*és huszonéves
jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
11es, igen, őt ismerem, sok videóját nézem. Ő az egyetlen, aki néhanapján egy kis önbizalmat tud csepegtetni belém.
jan. 30. 17:50
 14/26 anonim válasza:
29%
1 es, nincs igazad és ezt fejezd be
jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
22%
14 es vagyok. Persze lehet nehezebb de aell nem attól függ. Bocs ha nem sértés volt tőled
jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
10%
Ha érdekel egy srác aki igazán gyönyörünek tart, akkor még most írj rám, várlak, a legszebb lanyok egyike vagy!
jan. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
56%
168 cm magas vagyok es sokaig hasonlo suly kategoria voltam..nekem volt mellem de kicsi.. sikerult hiznom es rajottem hogy kozel se volt nornalis amikor csontsovany voltam ... Ja es a mell problemam is megoldodott vagy is nem problema hiszen nekem volt es az a kosar se zavart :) most B :).
jan. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
51%
Én imádom a kicsi mellű nőket. Nálam jó vagy.
jan. 31. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Kérdező! ha írnak neked, légy oly kedves válaszolni, ha nem akarod, hogy azért jelentsék a kérdésed, mert sok itt a magát 16 éves lánynak kiadó kamus pasika... Ha 16 éves lány vagy, akkor válaszolj, ha írnak Neked!
jan. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
#19 már nem azért, de mégis miért kéne válaszolnia a többezredik kanis férfi privátjára, holott nem ez volt a kérdése lényege...
jan. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!