Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nincs még 16 évesen sem...

Miért nincs még 16 évesen sem semmi mellem?

Figyelt kérdés
165 cm és 48 kg vagyok, és semmi mellem. De tényleg. Teljesen lapos a mellkasom, elölről és oldalról is. A legkisebb melltartó is teljesen eláll a mellkasomtól, csak egy üreg van benne. Emiatt nem tudok normálisan öltözködni, és bár alapból csinos, vékony, sportos alkatom van, ez mindent elront rajtam. Hiába mondják hogy a fiúnak, aki igazán szeret nem a mellméret számít és nem is érdekelne ha kicsi melleim lennének, ha lennének. De nem hiszem, hogy egy full lapos lányt bárki is vonzónak talál. Van esély arra, hogy ez még változzon? Légyszi ne mondjátok hogy egyek vagy hízzak mert nem akarok kövér lenni, és ezer meg ezer vékony, sőt még nálam is jópár kilóval kevesebb lányt láttam már normális méretű mellekkel. Mensturálok 11 éves korom óta, rendszeresen. Mi van, ha örökre így maradok és soha senkinek nem fogok tetszeni? Minden férfi alapvető megnéznivalója egy nőn a mell. Szexuális életben is egy fontos tényező. Miért kellenék bárkinek vasalódeszka mellkassal, ha egy kicsi mindenkinek van legalább, rajtam kívül? Annyira rosszul érzem magam tőle, semmi mást nem látok magamon, csak ezt a hatalmas szépséghibát. Hogy is lehetnék szép, csinos nő mellek nélkül?.. légyszíves, a frusztrált és gonosz emberek kerüljenek, ne rugjanak belém még egyet.

jan. 30. 15:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
83%
19, pont hogy ne válaszoljon senkinek! Csak ne fenyegesd! Nem fogja kitiltani senki ezért. Pont a privátban zaklatókat kellene.
jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
36%
Nem vékony vagy, hanem csontsovány... Ez TÉNY, és testképzavaros. LEgalább 52-53 kilónak kellene lenned ehhez a magassághoz.
jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
47%
16 évesen nem kell 50 kg felettinek lennie ehhez a magassághoz, nem csontsovány csak vékony testalkatu. Van egyáltalán ilyen koru ismerosotok vagy lányotok? Majd késobb jonnek jonnek a + kilok.
jan. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Senior Séf ***** válasza:
29%
Szerintem bőven találsz itt az oldalon, akik kézrátétes mellnagyobbítást vállalnak, akár pénzvisszafizetéses garanciával is.
jan. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
23%
Majd 6-7 év múlva menj el plasztikáztatni.
febr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem kellene egy jó szakorvost keresni, aki nézné hormonokat is.

Esetleg pajzsmirigy működést.

Utána valamilyen megbízható mellnövelő krémet.

Ezt is meg kellene beszélni hogy melyik mit tartalmaz.

Kétes -esetleg kisérleti termékeket nem szabad használni.

Mindenek előtt kellene a labor.

Hormon.. vitamin.. ásványi anyagok.

Nőgyógyászati vizsgálat.

Ne keseredj el, kezdj el intézkedni és biztos sikerül találni megoldást.

Addig is húzd ki magad hogy ne legyen a mellkasod beesve - esetleg próbálj eljárni úszni ha van lehetőséged

Sok sikert kitartást

febr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!