Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja azt hogy erősen...

Mi okozhatja azt hogy erősen hullik a hajam és nem nőnek új hajszálak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 28 éves vagyok. Nagyon hosszú hajam van. Októberben elkezdett rettenetesen hullani. Azóta sem múlik. Főleg elől látszik hogy mennyire megritkult. Teljesen elvékonyodott,lelapuló,erőtlen lett. És fésülködés illetve mosás közben egy marékkal kihullik. Nem tudom hogy hova kellene ezzel fordulni. Közel 30-hoz ez normális? Semmi más változást nem vettem észre magamon,mármint hormonzavarra utaló jeleket. Konkrétan elől már belátni a hajszálak közé. Ez mennyire normális? 28/Nő

márc. 3. 10:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
34%
Ha van rá 1 milliód.
márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem kerül annyiba. Valódi emberi hajból kerül 350-450 ezer forintba Budapesten. De egyébként külföldön élek úgyhogy nyilván telne rá.
márc. 3. 18:56
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne lepődj meg, ha kevés lesz rá ennyi. Két éve vettünk 650ezerért.

De bocs, értem, akármennyi is lesz telik rá külföldön. 👍

márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Lényegtelen most ez. Nem tartok még ott. Nyilván először elmegyek vérvételre.
márc. 3. 20:26
 15/26 anonim ***** válasza:

Kèrdező hogy vagy?

1 es a pm betegség kezelèse utan mikor mult el.a hajhullàsod milyen ertèkeid voltak?

márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok, #15-ös kommentelőnek válaszként:


Még csak pár hónapja szedek gyógyszert a pajzsmirigyre, de vérvétel szerint már teljesen jók az értékek, beállította a gyógyszer szerencsére. Persze még menni kell időközönként kontrollra, hogy biztos stabilak maradjanak az értékek.


Milyen értékeim voltak? Magas ATPO, TSH, T3. Mindet levitte a gyógyszer már 6 hét után, normál tartományba.


Hajhullás javult, bár én még annyira nem látom, még mindig frászt kapok minden hajmosákor, hogy sok kihullik, de a hajgyógyász fodrászom szerint igenis javult, és egyre jobb lesz idővel. Járok oxigénterápiá kezelésre ehhez a fodrászhoz, hogy erősödjenek a hajhagymák.


Plusz megyek dietetikushoz, pajzsmirigyre szabott étrendet fog adni, csak hónapokkal későbbre van csak időpont, remélem a megfelelő étkezés is segít majd.


Szóval kívülről-belülről is támogatom a rendszert, pajzsmirigy gyógyszer, vitaminok, hajhagyma erősítés, majd pajzsmirigyhez diéta.

márc. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Megkèrdezhetem mennyire hullott/hullik?

Èn novembertől szedek gyògyszert januarban volt 4.9 a tsh.

Holnap megyek kontroll vèrvètelre màr 100 mkg gyògyszert szedek.

De holnap egyuttal terhelèses cukor is lesz mert àllitolag a pm rossz müködèse kèz a kèzbe jàr az inzulinrezisztenciàval.

Hàt nagyon kìvàncsi leszek.

Mert a hajam mèg emelt gyògyszer mellett is hullik....

márc. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Nekem kiderült most hétfőn hogy nőgyógyászati gyulladásaim vannak. :(
márc. 14. 21:10
 19/26 anonim ***** válasza:

Èn szerdàn megyek nőgyògyàszhoz.

Miből derült ki?

márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Rákszűrést csinált volna de ahogy nekiállt egyből észrevette hogy itt teljes gyulladás van. És baromira fájt a gyulladt hüvely is ahogy elkezdett vizsgálni.
márc. 14. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!