Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja azt hogy erősen...

Mi okozhatja azt hogy erősen hullik a hajam és nem nőnek új hajszálak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 28 éves vagyok. Nagyon hosszú hajam van. Októberben elkezdett rettenetesen hullani. Azóta sem múlik. Főleg elől látszik hogy mennyire megritkult. Teljesen elvékonyodott,lelapuló,erőtlen lett. És fésülködés illetve mosás közben egy marékkal kihullik. Nem tudom hogy hova kellene ezzel fordulni. Közel 30-hoz ez normális? Semmi más változást nem vettem észre magamon,mármint hormonzavarra utaló jeleket. Konkrétan elől már belátni a hajszálak közé. Ez mennyire normális? 28/Nő

márc. 3. 10:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Kitartást kérdező, legalább kiderült a gond, biztosan tudnak segíteni, gyógyszert adni rá stb. Jobbulást!
márc. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Épp nemrég írtam ki kérdést ez miatt. Mert mára a gyógyszerektől vagy nem tudom mitől borzasztó hányás ,hasmenés, vérzés kapott el. Most épp ezért aludni sem tudok.
márc. 14. 23:05
 23/26 anonim ***** válasza:

#17 hogy vagy, milyen volt a cukorterhelés, és mennyi lett a tsh?


Hát nem tudom, mennyire hullott, nehéz mérni, tele volt vele a szűrő hajmosáskor, minden ruhám tele volt hajjal, a forgóm a fejem búbján ritkás lett. A gyógyszer óta javult kicsit, de még azért hullik.


Ami pedig kihullott, annak meg hónapok, fél év sajnos, mire visszanő, fodrász mondta. Szóval segít a gyógyszer, de a hajnak idő kell sajnos, mire visszanő, és látványos lesz a javulás.

márc. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Láttam kérdező a másik kérdésed, volt egy érzésem, hogy te lehetsz. Remélem tudnak segíteni ott a válaszokkal, tarts ki!


Igyál sokat, nehogy kiszáradj, tudom nagyon nehéz, de muszáj innod, ha nem akarsz kórházba kerülni, infúziót kapni.


Ha rosszabbodik és gyengülsz, mert napok óta nem marad meg benned étel és víz, ne várj tovább, és menj be kórházba, vagy hívj mentőt.


Sőt, biztonság kedvéért most parkolj össze egy hátizsákot a kórházba, ha be kéne menned. Pizsama, papucs, fogkefe, wc papír, iratok stb. De remélem nem lesz rá szükség, hogy használd is.

márc. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Aludni nem tudok de kicsit jobban vagyok. Kérdés hogy mi lesz ha eszek. Megmarad e bennem. :(
márc. 15. 03:35
 26/26 anonim ***** válasza:

Sajnos nem.jo az èrtèkem a terhelèses cukor vizsgàlton.

Ir es vagyok plusz a 120 perces cukor sem.jo.

A tsh atment tùlműködèsbe

márc. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!