Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mennyire egészségtelen?

Ez mennyire egészségtelen?

Figyelt kérdés

Étkezésem egészséges teljesen, sportolok heti 4x. Viszont sok alkoholt iszom és iqost szívok. Szinte minden nap egy uveg bor vagy pár sör, másfél doboz terea.

Nem vagyok elhizva de kifejezetten vékony sem vagyok.


Lány vagyok és 28 éves


ápr. 17. 15:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
rohadtul
ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
De akkor hogy vezetsz?
ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De ki mondta,hogy vezetek?
ápr. 17. 15:23
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem vezetsz akkor mindegy mennyit iszol.
ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én az egészség témakörbe írtam, nem értem ennek mi köze a vezetéshez:)
ápr. 17. 15:56
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, h baromi egeszsegtelen. Alkoholista vagy. Az alkohol tonkreteszi a szervezeted.
ápr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Tudom hogy egészségtelen, de azt nem,hogy mennyire. Nyilván nem fogom ezt így csinálni hosszan, mert terhes leszek, gyerekeim lesznek, stb. Kicsit úgy érzem, hogy mindezek előtt ki kell élnem magam...lehet hülyeség
ápr. 17. 23:27
 8/20 anonim ***** válasza:

Oltari nagy hulyeseg.


Miota csinalod? Miert csinalod? Meddig tervezed meg? Azt hiszed, olyan konnyu menet leszokni az alkoholrol??? Azt hiszed, majd nem esel vissza, amikor ott a ket gyerek es a ferjed elhagy, vagy akarmilyen problemat dob az elet? Es tonkrevagod a gyerekeid mentalis egeszseget is.

ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszi a kritikát, ez is egy vélemény:) nem félek attól hogy nem tudnék leallni vagy hogy elhagyna a leendő férjem. Ha mégis ez történik, mert sajnos van hogy megtortenik, akkor az egy másik probléma.

En sosem a problemain elől menekültem az alkohollal mert csodás gyermekkorom volt és most is jó az életem:) egyszerűen jól esik és tudom hogy ez nem teljesen okes így, ezért is írtam ki a kérdést. Attól egyáltalán nem félek,hogy majd ha terhes leszek mi lesz, mert nagy az akaraterőm, csak egyelőre ezek nem olyan dolog amiken azonnal változtatni szeretnék:)

ápr. 17. 23:45
 10/20 anonim ***** válasza:
Aha. Es miert iszol?
ápr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!