Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet most ilyen erős a...

Mitől lehet most ilyen erős a menstruációm?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, pontosan szokott megjönni, 29-30 naponként. Most is így történt, viszont iszonyat erős a vérzésem, főleg tegnap brutális volt, már kezdtem aggódni, hogy baj van. Konkrétan óránként kellett a legnagyobb tampont is cserélnem és azzal együtt ilyen nagy vérdarabok is jöttek ki, és csöpögött a vér. Brutális volt. Mára sokat enyhült, ma verzek kb annyira, mint amennyire általában szoktam máskor az első napon.


Fel éve voltam nőgyógyásznál, akkor még minden rendben volt. És ennyire nem szokott erős lenni.


Nem tudom, hogy normális-e, ha néha erősebb? Picit megijedtem.


A hasfájás mértéke sem erősebb, mint máskor, ezért is lepődtem meg, hogy közben a vérzés pedig kb 3x-os erősségű lehetett.



ápr. 23. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Normális.
ápr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Gyulladás. Menj nőgyógyászatra. Nem normális. Nekem is volt ilyen.. Kapsz gyógyszert meg kivizsgál az orvos..
ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
2+ Ha szültél volna-is más kategória-de nem írtad...
ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Azért diagnosztizálni valakit éd TUTIRA megírni hogy gyulladás, csak azért, mert NÉHA erősebb a vérzése azért elég meredek :D
ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Tampon helyett vagy mellett miért nem használsz betétet?
ápr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem szültem még
ápr. 23. 11:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez még semmit nem jelent, egy nap volt csak, nem végig. Valószínűleg most jobban megvastagodott a nyálkahártya, ergo macerásabb is volt leválnia.
ápr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Lehetséges, szerencsére azóta normalizálódott a helyzet.

Remélem, nem lesz ilyen többet, mert eléggé megviselt, szédültem is 1 napig meg ilyesmi.

ápr. 24. 09:27
 9/9 A kérdező kommentje:
5, mindig tampon + betét kombót használok, főleg az első napokon, pont emiatt, hogy biztonságban érezzem magam. Csak betétet nem szeretek, mert megőrülök attól, ha érzem, hogy folyik ki belőlem a vér, rettegek mindig, hogy átázom stb :D
ápr. 24. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!