Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy szoktatok menni nőgyógyás...

Hogy szoktatok menni nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy aki pl borotválja, fazonírozza?

Én borotválni szoktam, de nem az egészet. Mindig az az érzésem, hogy szégyellem az orvosom előtt, mintha valami erkölcstelen dolog lenne, kellemetlenül érzem magam tőle :S Ezért úgy szoktam menni, hogy kicsit hagyom megnőni....


2010. dec. 5. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. egymilliószor írtuk le itt, hogy az orvost ez kicsit sem érdekli... Tényleg...
2010. dec. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A doki magasról leszarja,hogy borotvált,borostás, vagy sűrű szőrzet van alul..Én tisztán,megfürödve megyek..HA van kedvem borotválom,ha nincs nem borotválom..A lényeg,hogy tiszta legyek..
2010. dec. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs barátom, így sosem szedem, mert nem igénylem a kipattogzást meg a viszketést, ami a szőrnövekedéssel jár. :P

A héten voltam először nőgyógyásznál, én sem tudtam, hogy mit csináljak, de végül csak a bikinivonal mentén szedtem le. Hát legközelebb ott sem fogom, hacsak épp nem megyek uszodába. :D

Tiszta voltam, és így nem éreztem magam kényelmetlenül, őszintén szólva meg sem fordult a fejemben, hogy most mit szól a doki, hogy szőrös vagyok.

2010. dec. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én jó rövidre nyírom, + a bikinivonalat megcsinálom és kész. Hogy ne a nagy bozótban kelljen túrnia :) (de ezt nőgyógyász nélkül is megcsinálom 2-3 hetente.)
2010. dec. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem azt nézi a doki, hogy szőrös-e a puncid, vagy csupasz. Neki ez tök mindegy. Így is úgy is megvizsgál.
2010. dec. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszer leszedtem bikini vonalon, soha többet... Nyáron, ha fürdőruhát veszek, levágom a bikini vonalnál rövidre. Ősztől nyárig nem foglalkozom vele. Dokinak édes mindegy, múltkor olvastam ezt egy orvos tollából is. Ha megalálom, belinkelem.
2010. dec. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na itt is van: [link]
2010. dec. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!