Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja a hosszú vérzést...

Moj kérdése:

Mi okozhatja a hosszú vérzést szülés után?

Figyelt kérdés

7 évvel ezelőtt szültem,és szülés óta 18-20napos vérzésem van.7 város,7 nőgyógyász és senki sem tudja a gyógymódot.Azt is mondták már ,hogy szüljek másik gyereket,de mindenki azt mondta,hogy elképzelhető,hogy nincs peteérésem a hosszú vérzés miatt.

nem én vagyok az egyetlen nő akit a szülés így megváltoztatott,de még senkit sem tudtak meggyógyítani.


2010. dec. 21. 11:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Köszönöm a válaszotokat:D

Először: Még sajnos nem jöttem rá ,hogy hol tudom megnézni a privi üzeneteket:(

Másodszor: Igen megköszönném,ha megkaphatnám annak a nagyon rendes ,lelkiismeretes orvos nevét és telefonszámát, januárban már fel is keresném.

Harmadszor:3 napja múlt el mikor elkezdtem inni a teát,kíváncsi leszek mit csinál,de akkor amint megjön hagyjam abba? De akkor ,hogyan lesz rövidebb a vérzésem ha a vérzés alatt nem iszom?

2010. dec. 29. 16:57
 12/12 A kérdező kommentje:
Azt olvastam az elébb egy oldalon,hogy a cickafarkfűtea vérzés csökkentésre is való
2010. dec. 29. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!