Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj a csiklóm. ,...

Nagyon fáj a csiklóm. , viszket meg is van dúzzadva és ilyen fehér tejszerű váladék van mellette meg fehérfolyásom is van. Mitől lehet? És még csak 13 wagyok :S nem kamu a kérdés.

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 20:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
48%
Hát, ha nem vagy az a diszkóban lábszétdobós típus, akkor azt mondanám, hogy felfáztál.
2010. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Neem.. még nem voltam senkivel meg semmi ilyen.. akkor a felfázás.. amikor pisilek akkor csíp meg stb.. :/

hát köszii :)

2010. dec. 28. 20:25
 3/11 anonim válasza:
100%
Szerintem gomba lehet. Bárhol (pl. nyilvános WC) elkaphatod. Szerintem keress fel hamar egy nőgyógyászt, érdemes, mert egyre jobban fog viszketni és magától nem jön rendbe. Kapsz antibiotikumot és kenőcsöt. De semmi gáz, ne izgulj!
2010. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.. :)
2010. dec. 28. 20:31
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy második válaszoló írta, fertőzés. Ne szégyeld, bárhol összeszedhetted, suliban, discoban, bevásárló központban, uszodában, stb. Menj el nőgyógyászhoz (sztk-ban ingyenes, csak a személyid, lakcímkártyád és tb kártyád kell), kb. 5 perc alatt megvizsgál és ír rá gyógyszert. Mehetsz anyukáddal avgy nélküle, ha akarod, nem is kell róla tudnia, magaddal viheted a barátnődet, ha vele szívesebben mennél. Minden kísérő kint marad, amíg bemész a vizsgálatra.
2010. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A viszketés lehet valami gond. Menj orvoshoz!
2010. dec. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

elég bátortalan vagyok.. meg , hogy is zajlik egy ilyen vizsgálat?:S

tegnap és ma kenegettem níveával.. már nem annyira viszket de viszont az a váladék még mindíg ottvan és csak a viszketés múlt el..

2010. dec. 29. 18:36
 8/11 anonim ***** válasza:
hát én elkísérnélek, mert nekem is ilyen gondjaim vannak, csak valószínű, hogy nem ismerlek xD... bár bármi lehetséges...
2010. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hol laksz?:D:D
2010. dec. 30. 22:41
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
hát neked tuti h gombád van. ha nemakarsz nőgyógyászhioz menni, vegyél canesten combit (a kenőcs neked nemelég) bár elég sokba kerül, 3ezer ft körül van. ha ettől sem múlik el muszáj lesz orvoshiz menned
2010. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!