Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két kérdés.1: A tk. Kenyér...

Két kérdés.1: A tk. Kenyér olcsóbb vagy drágább mint a fehér? 2: szemétség lenne arra kérni a családom hogy vegyenek olyat?

Figyelt kérdés
Perzse csak akkor kérném meg őket rá ha olcsóbb mivel nem állunk jól anyagilag...anyával és apával élek.. kicsit egészségesebben szeretnék étkezni, de arra nincs pénzünk hogy nekem külön kenyér..
2011. szept. 15. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szemétség. Drágább egyébként, de van pl. zabpehely is, ami ugyan olyan egészséges, talán még jobban, és az viszont nem drága.
2011. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

drágább valamivel... én 170 ft-ért szoktam fél kg szeleteltet venni az Auchanban. De az a jó benne, hogy sokkal később penészedik, mint a fehér kenyér, és mivel diéta alatt kevesebb kenyeret eszek, mint általában, ezért kitart akár 2 hétig is.

szerintem nem szemétség ilyet kérni, lehet hogy nem mennek bele, de azért 2 hetente kb. 200 ft nem olyan nagy dolog, pláne, hogy akkor fehérkenyérből kevesebbet kellene venniük, mert te már nem azt ennéd. csak lényeg, hogy szeleteltet vegyetek, mert az áll el sokáig és azt lehet rendesen becsomagolni, hogy ne penészedjen/száradjon

2011. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az a baj hogy én iskolába mindig szendvicset viszek, szóval napi 2-3 szelet kenyér biztosan fogyna. de majd megbeszélem velük, köszönöm a válaszokat :)
2011. szept. 15. 14:40
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Drágább. Ha azonban bevállalod, hogy magad megsütöd, akkor olcsóbb! Nem kell bele sok minden, liszt, víz élesztő, só, cukor, meg valami zsiradék, de ez akár el is hagyható. Ezt összegyúrod, megkeleszted, megsütöd, a neten tudsz keresni receptet. Ha van kenyérsütő gépetek, akkor még egyszerűbb, de nélküle sem túl nagy munka. Úgy érdemes csinálni, hogy először csak kis adagot, aztán ha bevált a recept, akkor csinálni egy jóó nagy kenyeret egy nagy tálban, azt négybe vágni, hármat lefagyasztani. Egy nagy kenyér 2-3 hétig kitart, tehát így csak 2-3 hetente kell újat sütni :)
2011. szept. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
drágább, viszont egy szelettel nagyon jól laksz, és nem penészedik meg 2 nap alatt, nekem 1,5 hétig semmi baja, kb. 7 szeletes tk kenyeret szoktam venni, nem mindennap az a reggelim, de 1,5 hétig tart ugye, mondjuk 400-500 ft, fehér kenyérből meg vehetnék ez idő alatt legalább 3-at
2011. szept. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem egészségesebb,csak olcsóbb és rosszabb,mint a fehérkenyér. Nem valószínű,hogy a szüleid szeretnék. Nálunk senki nem eszi meg.
2011. szept. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészségesebb,csak olcsóbb és rosszabb,mint a fehérkenyér. Nem valószínű,hogy a szüleid szeretnék. Nálunk senki nem eszi meg.


Ezt miből gondolod?

2011. szept. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SugarCat ***** válasza:
Nálunk én a diétám elején megkértem anyát,hogy vegyen teljes kiőrlésű kenyeret és pékárút,mindenki megszerette a családban.Az ára pár száz forinttal drágább,de szerintem bőven a belefér kategóriába tartozik.
2015. máj. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!