Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki adna tanácsot? Fontos:s

Valaki adna tanácsot? Fontos:s

Figyelt kérdés

Sziasztok!

mostmár jópár hónapja a menstruációm 2,3 maximum 4 napig tart de ez a 4 nap már nagyon ritka... nagyon ideges vagyok hogy mi miatt van ez. körülbelül szeptember óta van ez a helyzet!mitől lehet ez?valaki segítsen hogy mit tegyek :( köszi!


2011. jan. 3. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál?
2011. jan. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem voltam senkivel sem eddig még. 19 éves vagyok, persze tudom hogy ez a mai világban már nem számít (mármint a kor ilyen szempontból) de nem voltam még senkivel sem eddig:)
2011. jan. 3. 10:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem hiszem, hogy aggódnod kellene. De azért menj el orvoshoz, és mondd el neki:)
2011. jan. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy írtál! igazából még annyit tudnék mondani hogy -lehet kicsit ízléstelen lesz- tehát kb 1-1,5 napig vérzek is de utána már ilyen sötétebb színű valami kerül ki belőlem,idegesít nagyon hogy mi lehet ez, a nőgyógyásztól pedig félek:(
2011. jan. 3. 10:15
 5/10 anonim ***** válasza:

Az a sötétebb vmi alvadt vér. Nem jelent semmi rosszat vszínűleg.

Az orvostól meg nem kell félni:) Csak kérdezősködj a nőismerőseidnél, hogy kit ajánlanak.

Normális dokinál nem lesz gond. Az első előtt én is nagyon féltem, de mikor kijöttem, rájöttem, hogy tök felesleges volt:D

5 perc az egész, és nem fáj, csak picit kellemetlen:) Simán kibírható.

2011. jan. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
húú köszönöm szépen:) megnyugtattál azért! énis alvadt vérre gondoltam,de fogalmam sincs hogy mi miatt lehet ez:S megpróbálom rávenni magam hogy elmenjek dokihoz!köszönöm mégegyszer nagyon!!
2011. jan. 3. 12:54
 7/10 anonim válasza:
Ne aggódj, 19 évesen még nem vagy lekésve semmiről! Ne érdekeljenek a többiek. Legyél megfontolt és annak add oda, aki igazán megérdemli!
2011. jan. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves utolsó hozzászóló neked is!! tényleg megnyugtattatok:) aki esetleg hozzátud még szólni a kérdéshez írhatna hogy neki volt-e hasonló vagy milyen módszer van arra hogy a menzeszem újra rendesen lezajlodjon:) köszönöm mégegyszer!!
2011. jan. 3. 18:20
 9/10 anonim válasza:
Lehet, hogy betegség miatt van kevesebb (mármint nem nemi, hanem egy egyszerű megfázás, vagy étvágytalanság) Velem legalábbis így volt, hogy amikor beteg voltam, kevesebb napig tartott és alvadt is volt. Amúgy sztem nem nagy baj a 2,3 nap, mert a normálistól (3-5nap) nemigazán tér el :) Remélem segíthettem :)
2011. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen kedves utolsó válaszolónak is! nagyon sokat segítettetek! 100x köszi:)
2011. jan. 6. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!