Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért olyan szőrnyen megbizhat...

Miért olyan szőrnyen megbizhatatlan, felelőségtől mentes némelyik orvos?

Figyelt kérdés

Tudom vannak kivételek igy nem általánosítok csak elkeseredettségemben kérdem! Tavaly dec.-ben felkerestem a nőgyógyászt, mert vérezgetni kezdtem (2 év kihagyás után)és fájt a hasam. Ő elküldött egy másik ker.-be UH-ra ahol az orvos olyan flegma volt, hogy majd a szőnyeg alatt hátráltam ki. Na mindegy fél perc alatt elvégezte az UH-t és eredményt leirta és kezembe nyomta! A méhem norm. a petefészek norm. A méhnyálkahárty megvastagodott.

Vissza a nőgyógyászomhoz. Megvizsgált, rákszűrést végzett, kikérdezett, majd közölte nem talál semmit!

1 hét múlva sms-ben elküldte a rákszűrés eredményét ami P2

azaz negativ.

Megnyugodtam de a fájdalmam nem szünt igy a háziorvos (az én kérésemre)elküldött teljes hasi UH-ra ahol kimutatták a méhem megnagyobbodott, a petefészkemen meg tisty van. Mindez 2 hét leforgása alatt.

A hasam azóta is fáj, alig tudom végezni a ,munkámat. Felhívtam a dokit aki azt mondta nőgyógyászatilag minden rendben, biztos idegi alapon fáj. ??

Kérdésem: Miért nem küldött küretre a méhnyálkahártya vastagság és a cysta miatt?

Most ott tartok, hogy előjegyeztettem magam másik dokinál, kb.2 hét mí fogdni tud!

Lehet, hogy semmi baj de lehet, hogy ez az idő visszafordíthatatlan a betegség szempontjából!?

Hát ennyit némelyik orvosról!!


2009. febr. 3. 13:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Prolaktinos vagyok. Persze, hogy nem hasonlít az eset... betegség szempontjából. De abból a szempontból, hogy a kérdező esetében nem állítottak fel helyes diagnózist, nálam pedig ártalmas beavatkozást végeztek volna értelmetlenül - hasonlít. Nem az a lényeg, hogy gyógyuljon az ember, hanem az, hogy lássa, hogy valamit tettek érte. Akkor is, ha rosszat.
2009. febr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!