Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kezdek ebbe beleőrülni....

Kezdek ebbe beleőrülni. Viszketek, de nem mindig. Az orvos szerint nincs semmi bajom. Mi a fenét lehet ilyenkor csinálni? Néha már élni sincs kedvem. Tönkretesz ez az egész.

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 21:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

biztos, hogy nem mesélem be magamnak!Én lennék a legboldogabb ha az orvost nem látnám...

Azelőtt, hogy hüvelygombám lett, soha semmi női bajom nem volt

de tényleg semmi!!!

azóta meg állandóan bajaim vannak

most kaptam cérnagiliszta elleni gyógyszert, bár csak úgy felírta (nem volt széklet vizsgálat)

mert a fenekemnél is viszket

remélem ez segíteni fog

2011. febr. 9. 17:42
 12/14 anonim ***** válasza:

10 válaszolónak van igaza. Én is 4 éven keresztül kaptam el gombát, és sok baktériumot, folyamatosan viszkettem, de akkor még nem tudtam 14-15-16 évesen mitől viszketek.

Mostanra velem is előfordult hogy elkeztem viszketni egy picit, azonnal indultam a dokihoz, és semmi bajom nem volt...se baktáriumot, se fertőzést, se gombát nem találtak. Egyszerűen bekattan az ember az ilyen nyavalyáktól, és bemeséli magának hogy beteg.

+ bizonyos ruhadaraboktól, izzadástól, pisitől is elkezd viszketni ahogy a 10 válaszoló mondta. Én ilyenkor Pimafukorttal bekenem mert kicsípi a pisi nyáron hiába törlöm meg.

2013. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Bocsánat, az utolsó válaszát nem olvastam a kérdezőnek.

Azóta jobban vagy?

2013. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
sajnos még nem egészen de már jobban mint régen. kiderült, hogy hormonális gondjaim is vannak és az is benne van a dologban. erre már kapok kezelést és tényleg segít. nemsokára fel fogok keresni egy jó magán nőgyógyászt, hogy végleg meggyógyuljak :)
2013. jún. 21. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!