Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A doki talált nálam valami...

A doki talált nálam valami kisebb fertőzést, kaptam rá kúpot. Ha reggel felhelyezem, este már lehet szexelni?

Figyelt kérdés
Persze óvszerrel.
2008. jan. 31. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

A hüvelykúpot mindig este kell felhelyezni, közvetlen lefekvés előtt és utána fekvő helyzetben lenni. REggelre ami kell felszívódik belőle, a többi ki fog folyni. Nem szabad hüvelyöblítést csinálni, amíg a felírt kup mennyiséget el nem használtad.

A szeretkezés nem ajánlott, mert ugye fertőzésről van szó, ez irritálja a hüvelyt. A gumit pedig sértheti a kup, könnyebben kiszakad, azt gondolom te sem akarod, hisz a párod is fertőződik, és terhes is lehetsz.

Amíg el nem használod amit felírtak, ne szexelj, mindig este helyezd fel, és napközben használj tisztasági betétet.

2008. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Az orvosod mit mondott?


A kúp betegtájékoztatójában nem írnak erről?


Amúgy az előttem szólóval értek egyet, szerintem várd meg amíg meggyógyulsz.

2008. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, ill. a legutolsó kúp után is jó ha ráhúzol plussz egy napot, mert az is idő, amíg kiürül,kifolyik belőled.
2008. jan. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A gyógyszer patikai készítmény, nem járt hozzá tájékoztató:S

Az orvos egy szót se említett, h mikor kell felhelyezni, csak azt, h napi egyet:S Köszönöm a tanácsokat!

2008. jan. 31. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
ESTE KELL FELHELYEZNI A KÚPOT ÉS AMÍG NEM GYÓGYULTÁL MEG ADDIG FELEJSD EL A SZEXET
2008. febr. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!