Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyik barátom rágja a körmét...

Egyik barátom rágja a körmét a másik szopja az ujját, kaka ízű körömlakkot keresek a leszokás érdekében. Hol lehet ilyet kapni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A két dolog kiváltó okát kell megszüntetni, ami oldani fogja azt a szorongást, aminek feszültséglevezető hatása a körömrágás vagy ujjszopás. Addig hiába kenegeted mindenféle dologgal a körmöket vagy ujjakat, csak plusz feszültség keletkezik abból hogy ezt a levezető, lenyugtató szokást sem tudják elérni. Mert ezek a dolgot nem unalomból fakadnak, vagy dacból.
2011. márc. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Készítsd el házilag.
2011. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fujj de undorító vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy pszichés okot kell keresgetni, lehet h. csak egy rossz szokásról van szó... Én is rágtam a körmömet valami rohadt keserű körömlakkal kenegették hónapokig a körmöm, akkor szoktam le az evésről... Mindig azt a szar keserű ízt éreztem.
2011. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Honnét tudod milyen a kaki íze?
2011. márc. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Átlátszós körömlakkba kell verni egy kis szart, mindegy honnan, de szerintem a híg fos jobb, mert azt könnyebb keverni. Ha kicsit sűrű lesz, akkor körömlakk lemosót kell beletenni, de nem sokat. Én is így szoktam. Mondjuk mikor én szoptam az ujjam, akkor nekem bekötötték a pizsama ujját, mert a szaros változat nem jött be, mert amikor aludtam, akkor ugyanúgy bekaptam a macska seggébe mártott ujjam
2021. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!