Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rosszidulatu mell daganat...

Rosszidulatu mell daganat pici de rossz hejen , melbimbó alatt, tapasztalatokat irjatok, aki már tulvan rajta, jól vagyok, Műtsék vagy ne? Dróthurkos kijelőlés, hogy?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 19:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásodat !Nekem biopsziát is levették,mert igy tudták megállapitani hogy rossz indulatu, mivel nem tapintható.Már megvan aműtét időpontja is.BIZOK BENNE HOGY SIKERŰL MÉG IDŐBE. Valamijen táplálék kiegészitőt,vagy gyogyszert, szedett édesanyád vagy az a másik hölgy,ami hatásos volt ? vagy csak a kemoterápia volt .
2011. márc. 24. 06:46
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megosztottad velem a történteket. Engem mammográfián szürtek ki, igy választásom csak az lehetett,hogy most vegyék le a szövettani mintát vagy vissza jövök máskor.. Hétfőre van időpontom a műtétre. Még mindig nem hiszem el hogy tényleg műteni kell.Mert nem érzek semmit és tapintani se tapintható.Mivel kicsi lehet hogy már elmult?
2011. márc. 26. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!